°C

Sobota, 26. september 2020. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Cyrus má v posteli svalnáča, jej muž... Miley, pozri, akú kočku zbalil!

Miley Cyrus a Liam Hemsworth sa rozvádzajú.
Miley Cyrus a Liam Hemsworth sa rozvádzajú.
Zdroj: SITA
12.10.2019 20:00

NEW YORK - Hoci Miley Cyrus (26) a Liam Hemsworth (29) tvorili pekný pár, ich láska nemala dlhé trvanie. V auguste oznámili svetu, že sa rozvádzajú. A to od ich svadby neubehol ani rok. Kontroverzná blondínka zaháňala smútok po boku milenky, ktorú neskôr nahradil svalnáč. Na randenie očividne nezanevrel ani sladký herec. Toho paparazzi nafotili v spoločnosti peknej blondínky.


Zdalo sa, že Miley Cyrus po boku Liama Hemswortha skrotla a znežnela. Koncom minulého roka mali romantickú svadbu a sympatický herec dokonca hovoril o tom, že túži po deťoch. V auguste však šokovali verejnosť, keď oznámili rozchod. 

Blondínka zaháňala smútok v spoločnosti blogerky Kaitlyn Carter, avšak ich milostný románik nemal dlhé trvanie. Aktuálne zverejňuje Miley na internete fotky s hudobníkom menom Cody Simpson. Dvojica sa pozná už roky a svalovec sa v minulosti vyjadril, že speváčka je jeho veľkou láskou. Cyrus nedávno skončila v nemocnici, kde ju navštevoval práve Cody, ktorý jej bol veľkou oporou. „Puto medzi nimi je silné. Už dávno sa chceli, avšak vždy bol zadaní. Teraz sú obaja single a spoločné chvíle si veľmi užívajú,” uviedol pre médiá zdroj z ich okolia. 

Miley Cyrus trávi chvíle v spoločnosti Codyho Simpsona.
Miley Cyrus, Cody Simpson
Zdroj: Instagram

Vyzerá to tak, že ani Liam už za Miley nesmúti. Paparazzom sa ho podarilo zvečniť v spoločnosti 22-ročnej austrálskej herečky Maddison Brown. Dvojica sa ruka v ruke vybrala na večeru a potom si dopriali romantickú prechádzku. 

Liam Hemsworth so svojou novou frajerkou Maddison Brown.
Liam Hemsworth a Maddison
Zdroj: profimedia.sk

Tvoria podľa vás Liam a Maddison pekný pár?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 1129Galéria

Miley Cyrus a Liam Miley Cyrus trávi chvíle Liam Hemsworth so svojou Miley Cyrus a Cody Miley Cyrus bola istý Miley Cyrus Cody Simpson chodil za Maddison Brown je novou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články