°C

Piatok, 21. február 2020. Meniny má Eleonóra, zajtra Etela.

Promi pár zverejnil bizarné FOTO: Vyzlečení a... Fakt robili toto?!

Miley Cyrus a Cody Simpson
Miley Cyrus a Cody Simpson
Zdroj: Instagram
04.02.2020 22:00

LOS ANGELES - Tí sa našli! Reč je o kontroverznej speváčke Miley Cyrus (27), ktorá už pár mesiacov randí s 23-ročným hudobníkom menom Cody Simpson. Vyzerá to tak, že dvojica si celkom rozumie. A očividne obaja veľmi radi provokujú. Mladík totiž najnovšie zverejnil na instagrame pomerne zaujímavé fotky.


Miley Cyrus nikdy nepatrila medzi hanblivky a od chvíle, ako dosiahla plnoletosť sa s nadšením pretŕča polonahá. Počas manželstva s Liamom Hemsworthom sa na istý čas upokojila. Avšak po rozchode akoby sa opäť utrhla z reťaze. 

Zhruba od októbra tvorí pár s Cody Simpsonom. Ten očividne nemá problém s tým, aby jeho frajerku všetci videli odhalenú. Dokonca sa jej fotkami v spodnej bielizni sám pochváli. Urobil tak aj pred pár dňami. Zaujímavé je, že v popise prezradil, že mu Miley strihala vlasy. 

Miley Cyrus a Cody Simpson sa zvečnili vo chvíli, keď speváčka strihala svojmu frajerovi vlasy.
Cody Simpson, Miley Cyrus
Zdroj: Instagram

Polonahí milenci sa zmenili v pomerne nezvyčajnej situácii.
Cody Simpson, Miley Cyrus
Zdroj: Instagram

Codyho vlasy nie sú to jediné, čo Miley v týchto dňoch strihala. Usiluje sa totiž definitívne odstrihnúť aj od Liama Hemswortha, s ktorým v manželstve nevydržali ani rok. Podľa medializovaných informácií by mali byť v týchto dňoch už oficiálne rozvedení. Nechajme sa prekvapiť, či tento speváčkin vzťah bude mať dlhšie trvanie...

Prekvapuje vás, že Miley Cyrus a Cody Simpson ešte stále tvoria pár?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 378Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články