°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

Známy herec s milenkou zhodili šaty: Pozrite sa na tie sexi telá!

Liam Hemsworth
Liam Hemsworth
Zdroj: SITA
10.03.2020 20:00

BYRON BAY - Ako z katalógu! Liam Hemworth (30) má za sebou nevydarené manželstvo so slávnou Miley Cyrus 27). Avšak smútiť za ňou rozhodne nemusi. Po svojom boku má totiž sexi krásku, s ktorou si v uplynulých dňoch užívali chvíle oddychu. Zaľúbenci neušli pozornosti paparazzov a pohľad na ich božské figúry stojí rozhodne za to.


Hoci Liam Hemsworth a Miley Cyrus tvorili krásny pár, zrejme to medzi nimi nebolo také ružové, ako sa zdalo. Necelý rok po svadbe sa totiž rozišli a fešák podal žiadosť o rozvod. Kontroverzná speváčka hneď hľadala útechu vo viacerých náručiach a momentálne tvorí pár s hudobníkom Cody Simpsonom.

Liam na to išiel síce pomalšie, ale za Miley príliš dlho nesmútil. Najskôr randil s mladou herečkou Maddison Brown a teraz má po svojom boku inú krásku. Je ňou modelka Gabriella Brooks, ktorá má šarmu na rozdávanie. A pod šatami skrýva sexi postavičku, ktorú bežne predvádza na instagrame. V uplynulých dňoch sa ňou mohli pokochať aj paparazzi. Tí ju zvečnili v chvíli, keď si spolu s Liamom užívali oddych na plaži.

Pri pohľade na fotky bulvárnych fotografov si však prídu na svoje nielen páni, ale tiež ženy. Aj Liam totiž pravidelne cvičí a odmenou sú mu svaly i vypracované brucho. Dámy čo hovoríte na jeho telo?   

Liam Hemsworth si za Miley Cyrus našiel takúto sexi náhradu.
Liam Hemsworth a Gabriella
Zdroj: profimedia.sk

Liam Hemsworth a Gabriella Brooks vyzerajú v plavkách skvele.
Liam Hemsworth a Gabriella
Zdroj: profimedia.sk

Tvoria podľa vás Liam a Gabriella pekný pár?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 761Galéria

Liam Hemsworth Liam Hemsworth si za Liam Hemsworth a Gabriella

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články