°C

Utorok, 27. október 2020. Meniny má Sabína, zajtra Dobromila.

Slávna Češka opäť prekvapuje: Najskôr tajná svadba, teraz... Wau!

Petra Němcová
Petra Němcová
Zdroj: Instagram
25.08.2019 11:00

LOS ANGELES - Obrovská radosť! Tú momentálne prežíva slávna modelka Petra Němcová (40), ktorá sa začiatkom augusta vydala za svoju lásku - podnikateľa Benjamina Larretche. Známa Češka sa totiž prostredníctvom instagramu podelila so svetom o ďalšiu veľkú novinku. Pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko.


Osud nebol k modelke Petre Němcovej vždy štedrý a udelil jej aj poriadne kruté rany. Tou najhoršou azda bola smrť milovaného snúbenca - módneho fotografa Simona Atleeho, ktorý v roku 2004 zomrel počas tsunami v Thajsku...

Ako sme vás na topkách nedávno informovali, krásnu modelku požiadalo o ruku už viacero mužov. Avšak zosobášila sa až s podnikateľom Benjaminom Larretche. Svadba prebehla v tajnosti a niesla sa v ozaj netradičnom duchu. 

Ako momentálne vyšlo najavo, Petra skrývala pod svadobnými šatami sladké tajomstvo. V uplynulých hodinách totiž priznala, že je tehotná. „Naša rodina sa rozširuje a moje bruško tiež. Cítim sa taká vďačná za to, že nás vesmír požehnal takým božským darom tak rýchlo,” pripísala k fotke so zaobleným bruškom slávna modelka. Tá už teraz označila svojho manžela za toho najlepšieho otca na svete.

Petra Němcová nosí pod srdcom dieťatko.
Petra Němcová
Zdroj: Instagram

Petra Němcová žiari šťastím.
Petra Němcová
Zdroj: Instagram


Galéria

Petra Němcová Petra Němcová nosí pod Petra Němcová žiari šťastím. Petra Němcová Petra Němcová mala netradičnú Petra Němcová Petra Němcová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články