°C

Piatok, 25. september 2020. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Slávna Češka sa tajne vydala: To bola ale bizarná svadba!

Petra Němcová
Petra Němcová
Zdroj: SITA
03.08.2019 11:00

SEDONA - Veľké prekvapenie! Milostný život modelky Petry Němcovej zvykol byť rozoberaný nielen v českých médiách, ale po celom svete. Meno krásky bolo spájané s rôznymi mužmi. Jej vyvoleným sa ale napokon, po necelom roku randenia, stal podnikateľ Benjamin Larretche. Svadba prebehla v tajnosti a bola poriadne netradičná.


Petra Němcová je krásna žena. Nečudo, že zasnúbená bola už viackrát. V roku 2004 počas tsunami v Thajsku prišla o svojho súbenca - módneho fotografa Simona Atleeho. Za ženu si ju chceli zobrať aj slávny spevák James Blunt, anglický herec Jamie Belman, či Alejandro Grimaldi. Meno krásnej Češky bolo v minulosti spájané aj s Bruceom Willisom a Seanom Pennom. 

Niekedy na jeseň minulého roka vyšlo najavo, že Petra je opäť zamilovaná. Tým šťastlivcom sa stal podnikateľ Benjamin Larretche. A hoci vzťah tejto dvojice netrvá dlho, zdá sa že je poriadne intenzívny. V uplynulých dňoch totiž svoju lásku spečatili svadbou. 

Krásnu Petru Němcovú zbalil podnikateľ Benjamin Larretche.
Petra Němcová
Zdroj: Instagram

Ako samotná Petra prezradila, k veľkému životnému kroku sa odhodlali v tajnosti a tichosti. Až na instagrame zverejnila momentku z obradu, ktorý bol poriadne nezvyčajný. Modelka a podnikateľ spečatili svoju lásku na púšti. Išlo o spirituálnu záležitosť, obaja mali na hlave indiánske čelenky a stáli v kruhu vytvorenom z kvetín. 

„Cítim neuveriteľnú vďačnosť, že sa s vami môžeme podeliť o túto správu. Toto miesto je pre nás vďaka svojej silnej energii a domorodým tradíciam veľmi zvláštne. Počas nášho posvätného spojenia sa všetky elementy a anjeli zišli a vytvorili nad nami magický zlatý mrak. Všetkým vám ďakujeme za vašu lásku a posielame vám veľa požehnania,” pripísala k nezvyčajnej svadobnej fotke Němcová. 

Svadba Petry Němcovej a Benjamina Larretche bola pomerne bizarná.
Petra Němcová
Zdroj: Instagram

Prekvapilo vás, že Petra zvolila práve takýto druh svadby?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 345Galéria

Petra Němcová Krásnu Petru Němcovú zbalil Svadba Petry Němcovej a Petra Němcová je zamilovaná Petra Němcová Petra Němcová Petra Němcová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články