°C

Streda, 26. február 2020. Meniny má Viktor, zajtra Alexander.

Zomrel herec z The Walking Dead: „Je*ať rakovinu!“ odkázal pred smrťou

Dango Nu Yen a Norman Reedus
Dango Nu Yen a Norman Reedus
Zdroj: Instagram
13.08.2019 15:30

LOS ANGELES - Rakovina si nevyberá, trpia ňou známi aj neznámi, aj tí, čo žijú zdravo a udržiavajú sa vo forme. To je prípad aj herca a bývalého wrestlera Danga Nu Yena (†48), ktorý účinkoval v niekoľkých epizódach seriálu The Walking Dead. Pred smrťou ku každej svojej fotke písal fuck cancer.


Dango Nu Yen bol všestranný a okrem spomínaných profesií pracoval 20 rokov ako hasič. Práve jeho bývalí kolegovia informovali, že v sobotu zomrel „po ťažkom boji s rakovinou”. On sám sa netajil, že zvádza tento ťažký zápas. Pre chorobu prišiel aj o svoje dlhé vlasy, ale stále sa snažil udržiavať vo forme a k fotografiám na instagrame pripájal hashtag #fuckcancer. 

Zomrel herec z The
Zdroj: Instagram

„Vždy si ho budeme pamätať pre jeho fyzickú a psychickú silu. Bol to tvrdý a húževnatý hasič, ktorý vždy reagoval ako prvý,” uviedlo oddelenie, pre ktoré kedysi pracoval. 

V známom seriáli sa objavil po boku guvernéra, ktorý znepríjemňoval život hlavným hrdinom v tretej a štvrtej sérii. Dango hral jedného z jeho poskokov, vo filmovej databáze je uvedený ako jeho bodyguard. 

Dango (naľavo) ako jeden z guvernérových mužov.
Zomrel herec z The
Zdroj: AMC

Zomrel herec z The
Zdroj: AMC

Zomrel herec z The
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články