°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

48-ročná Claudia Schiffer poriadne prekvapila: Na titulke celkom nahá!

Claudia Schiffer
Claudia Schiffer
Zdroj: SITA
02.08.2019 22:00

RÍM - Wau! Claudia Schiffer je v modelingu pojmom. V porovnaní s inými kolgyňami sa však nezvykne pretŕčať polonahá alebo v bikinách. Fotky pre aktuálne vydanie magazínu Vogue Italia sú však príjemným prekvapením. Slávna blondínka, ktorá v auguste oslávi 49. narodeniny, totiž pred objektívom fotografa Colliera Schorra pózovala nahá.


Claudia Schiffer má na konte množstvo prestížnych spoluprác i pózovanie pre tie najzvučnejšie magazíny. Medzi ne rozhodne patrí časopis Vogue. Preň prvýkrát pózovala pred 25 rokmi.

Pri tej príležitosti sa dala nahovoriť na to, aby titulnú stránku Vogue ozdobila svojim šarmom opäť. Zaujímavé je, že pred objektívom zahodila zábrany i šaty a predviedla sa nahá. Prsia si prikryla kabelkou, nahý rozkrok jej zakrývajú lodičky.  

Claudia Schiffer sa dala nahovoriť na pózovanie v Evinom rúchu.
Claudia Schiffer
Zdroj: Collier Schorr pre Vogue

Hoci majú mnohé celebritné krásky zo starnutia strach, Claudia k nim zdá sa nepatrí. „Vek by sme mali oslavovať a vážiť si to. Som hrdá, že mám 48 rokov a cítim sa skvele,” uviedla v nedávnom rozhovore Claudia, ktorá je trojnásobnou matkou a okrem peknej udržiavanej tváričky sa pýši aj skvelou figúrou. 

Pvedali by ste, že Claudia Schiffer oslávi čochvíľa 49. narodeniny?
Claudia Schiffer
Zdroj: Collier Schorr pre Vogue

Patríte medzi priaznivcov tejto modelky?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 842Galéria

Claudia Schiffer Claudia Schiffer sa dala Pvedali by ste, že Claudia Schiffer už neraz Claudia Schiffer kedysi. Claudia Schiffer pózovala pre Claudia Schiffer vyzerá v

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram, Collier Schorr pre Vogue Italia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články