Úprimná spoveď hviezdy Black Eyed Peas: Vďaka tomuto predišiel depresiám! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Úprimná spoveď hviezdy Black Eyed Peas: Vďaka tomuto predišiel depresiám!

Will.i.ama
Will.i.ama
Zdroj: SITA/Al Powers/Invision/AP
10.06.2019 15:00

LOS ANGELES - Amerického rappera a producenta Will.i.ama zachránila hudba pred depresiami. Štyridsaťštyriročný rodák z Los Angeles to uviedol v rozhovore pre noviny Daily Star Sunday.


"Hudba mi pomohla. Keď som mal naozaj zlé obdobie, bola mojím liekom. Boli to pre mňa náročné časy. Ocitol som sa na naozaj temnom mieste. Nechcem o tom ani rozprávať, pretože budem zase panikáriť," povedal člen skupiny The Black Eyed Peas.

Will.i.am, vlastným menom William James Adams Jr., sa preslávil pôsobením v spomínanej formácii The Black Eyed Peas, s ktorou vydal zatiaľ sedem albumov. Preraziť sa im podarilo v roku 2003 hitom Where Is The Love? z tretieho albumu Elephunk (2003). Medzi ich ďalšie hity patria skladby ako Shut Up, My Humps, Hey Mama, Don't Lie, Don't Phunk With My Heart, Pump It, I Gotta Feeling, The Time (Dirty Bit), Boom Boom Pow, Meet Me Halfway či Just Can't Get Enough. Ako sólový interpret debutoval Will.i.am v roku 2001 albumom Lost Change, po ktorom nasledovali nahrávky Must B 21 (2003), Songs About Girls (2007) a #willpower (2013).

 


Galéria

Will.i.ama Black Eyed Peas Black Eyed Peas Black Eyed Peas Black Eyed Peas

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články