Exmanžel vojvodkyne Meghan sa oženil: Neuveríte, akú ženu si vzal! | Topky.sk

Streda, 17. júl 2019. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Exmanžel vojvodkyne Meghan sa oženil: Neuveríte, akú ženu si vzal!

Trevor Engelson bol prvým manželom vojvodkyne Meghan.
Trevor Engelson bol prvým manželom vojvodkyne Meghan.
Zdroj: Instagram
14.05.2019 17:00

MONTECITO - Úplne iná! Nie je tajomstvom, že vojvodkyňa Meghan (37) má za sebou jeden rozvod. Skôr, než sa stala manželkou princa Harryho, totiž sľubovala lásku a vernosť americkému režisérovi a producentovi Trevorovi Engelsonovi (42). Ten už tiež má po svojom boku novú ženu. Počas uplynulého víkendu sa totiž oženil s o 11 rokov mladšou dietologičkou Tracey Kurland. Pozrite sa, ako nevesta vyzerala!


Americká herečka Meghan Markle si vydajom za britského princa Harryho splnila sen. V uplynulých dňoch mu porodila synčeka Archieho a z úlohy matky je nadšená. Krásne chvíle je síce strpčujú škandalózne správy, podľa ktorých vraj otcom malého chlapčeka nie je Harry.

V médiách sa ale jej meno skloňuje aj v súvisosti s víkendovou svadbou jej bývalého manžela Trevora Engelsona. Filmový režisér a producent sa po necelom roku od zásnub oženil s dcérou bohatého bankára Stanfforda Kurlanda. 

Dvojica si povedala svoje "áno" na pláži Montecito v Kalifornii. Zaujímavé je, že i svadba Trevora s Meghan v roku 2011 sa konala na pláži. Avšak na Jamajke.

To je ale zrejme to jediné, čo majú Trevorove osudové ženy spoločné. Kým Meghan je tmavý typ, Tracey je blondínka a pri pohľade na jej svadobné šaty je pravdepodobné, že obľubuje výstrihy. Ženích očividne lovil v celkom iných vodách. Navyše, jeho aktuálna manželka sa živí ako dietologička, takže pôsobí mimo hereckej sféry, ktorej bola Meghan donedávna súčasťou.  

Exmanžel vojvodkyne Meghan - Trevor Engelson sa pred pár dňami oženil s bohatou dedičkou Tracey Kurland.
Trevor Engelson, Tracey Kurland
Zdroj: profimedia.sk

Tvoria podľa vás Trevor a Tracey pekný pár?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 1948Galéria

Trevor Engelson bol prvým Exmanžel vojvodkyne Meghan - Vojvodkyňa Meghan a jej Druhá svadba krásnej Meghan Meghan Markle si vydajom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články