Najnovšie FOTO Jennifer Lopez vyrážajú dych: Preboha, je OBROVSKÁ! | Topky.sk

Nedeľa, 20. október 2019. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Najnovšie FOTO Jennifer Lopez vyrážajú dych: Preboha, je OBROVSKÁ!

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Zdroj: SITA
13.12.2018 20:00

NEW YORK - Našťastie, len sukňa jej šiat! Jennier Lopez na svojej postavičke poctivo maká, a tak sa aj na prahu 50-tky bez výčitiek navlečie do sexi outfitu. Svoje božské nohy vystavila na obdiv napríklad v stredu večer, keď zavítala na premiéru počinu Second Act. Oveľa viac pozornosti však pútala ružovou róbou s obrovskou vlečkou, ktorá zabrala celý slávnostný koberec.


Jennifer Lopez je nieln krásna, ale najmä talentovaná žena. Na konte má úspechy ako speváčka, je skvelou tanečnicou, ide jej to aj ako porotkyni v rôznych súťažiach a v neposlednom rade si rozumie i s kamerami. Účinkovala vo viacerých filmoch a seriáloch a najnovšie stvárnila hlavnú úlohu v romantickej komédii s názvom Second Act. 

Počin mal v stredu večer slávnostnú premiéru, na ktorej JLo nemohla chýbať. A veru, svojím outfitom vyrazila dych asi každému. Jennifer mala oblečenú róbu výraznej ružovej farby, na ktorú sa pri jej zhotovení minulo kvantum látky. 

Jennifer sa fotkami šiat pochválila aj na instagrame. Reakcie verejnosti sú rôzne. Skupina fanúšikov je nadšená, iní sa zhodujú v tom, že sa im ich obľúbenkyňa v takejto obrovskej kreácii príliš nepáči. Vy sa prikláňate ku ktorému názoru? 

Jennifer Lopez sa predviedla v takejto róbe.
Jennifer Lopez
Zdroj: SITA

Krásna Jennifer Lopez v tejto róbe zaberala celý slávnostný koberec.
Jennifer Lopez
Zdroj: SITA

JLo bola zo šiat nadšená. Reakcie fanúšikov boli rôzne.
Jennifer Lopez
Zdroj: Instagram

Páči sa vám JLo v tejto róbe?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 3148Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články