Smiešny Banderas, vyprsená promi mamina a tento pán... Šokoval tak, že nemal konkurenciu! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Smiešny Banderas, vyprsená promi mamina a tento pán... Šokoval tak, že nemal konkurenciu!

Glenn Weiss sa na odovzdávaní cien Emmy Awards postaral o poriadne šokujúci moment.
Glenn Weiss sa na odovzdávaní cien Emmy Awards postaral o poriadne šokujúci moment.
Zdroj: SITA
18.09.2018 20:00

LOS ANGELES - Títo zaujali najviac! Pondelkový večer sa niesol v znamení odovzdávania prestížnych cien Emmy Awards. Zúčastnili sa ho aj herec Antonio Banderas (58), ktorý bol na twitteri dosť diskutovanou témou, či jeho kolegyňa Kirsten Dunst (36). Tá si odbehla na červený koberc od 4-mesačného synčeka a treba uznať, že jej to ozaj svedčalo. O najväčšie prekvapenie večera sa rozhodne postaral americký producent a režisér Glenn Weiss (57). Pozrite sa, prečo!


Ako verní čitatelia topiek istotne viete, že Antonio Banderas má za sebou nakrúcanie seriálu Genius, v ktorom stvárnil Pabla Picassa. Známy sexidol musel absolvovať zmenu vzhľadu, ktorá mu výrazne ubrala na šarme. Avšak vyplatilo sa. Bol totiž nominovaný na cenu Emmy Awards. A hoci si sošku domov neodniesol, mal dobrú náladu a potleskom podporoval víťazov. Spôsob, akým tlieskal, mnohých zarazil a zo sexi herca si hneď začali na sociálnych sieťach robiť žarty. 

Antonio Banderas s partnerkou Nicole Kimpel.
Antonio Banderas
Zdroj: Twitter

Ako to už v prípade takýchto podujatí býva zvykom, prominentné dámy sa na červenom koberci predvádzali v zaujímavých kreáciách. Značnú pozornosť na seba strhla Kirsten Dunst, ktorá sa zhruba pred štyrmi mesiacmi stala mamičkou. Herečka vyzerala v tmavomodrých šatách skvele a odvážny výstrih dosť odhalil jej vnady. 

OUTFITY ďalších hviezdnych krások nájdete v GALÉRII>>

Novopečení rodičia Jesse Plemons a Kirsten Dunst. Vyprsenej blondínke do očí pozeral asi málokto.
Jesse Plemons, Kirsten Dunst
Zdroj: SITA

O najväčšie prekvapenie večera sa postaral Glenn Weiss. Producent a režisér získal ocenenie za najlepšiu réžiu varietného špeciálu. Počas svojej ďakovnej reči šokoval prítomných tým, že svoju partnerku Jan Svendsen požiadal o ruku. „Si svetlo môjho života. Mama mala pravdu, keď mi povedala, aby som toto svetlo nikdy nenechal odísť. Čuduješ sa, prečo ťa nenazývam moja priateľka? Lebo ťa chcem oslavovať moja manželka,” poznamenal Glenn, ktorý svojej budúcej žene nastokol na prst prsteň po svojej mame.

Glenn Weiss požiadal svoju partnerku o ruku.
Glenn Weiss
Zdroj: SITA

Režisér a producent Glenn Weiss so svojou snúbenicou.
Glenn Weiss
Zdroj: SITA

Máte vo svojom okolí niekoho, kto požiadal svoju ženu o ruku takto na verejnosti?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 190Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, twitter

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články