Šokujúce odhalenie: Beyoncé a Jay-Z sa znova zobrali... Takto vyzerali na svadbe číslo 2! | Topky.sk

Štvrtok, 13. december 2018. Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

Šokujúce odhalenie: Beyoncé a Jay-Z sa znova zobrali... Takto vyzerali na svadbe číslo 2!

Beyoncé a Jay-Z sa vraj druhýkrát zobrali.
Beyoncé a Jay-Z sa vraj druhýkrát zobrali.
Zdroj: Instagram
07.06.2018 20:00

LOS ANGELES - Americká hviezda Beyoncé (36) a jej manžel raper Jay-Z (48) včera odštartovali svoje spoločné turné On The Run II. A počas otváracej šou poriadne prekvapili svojich fanúšikov. Na obrovskom plátne sa totiž objavili zábery zo svadby - nešlo však o tú, ktorú mali v roku 2008.


Beyoncé a Jay-Z sa stali manželmi v roku 2008. Svadba bola vtedy zahalená rúškom tajomstva a na verejnosť sa vtedy nedostali žiadne fotky. Tie postupne začali zverejňovať až niekoľko rokov po ich veľkom dni. Zdá sa však, že dvojica sa rozhodla obnoviť svoje sľuby pri oltári. 

Manželia včera večer odštartovali spoločné turné On The Run II. a na obrovskom plátne počas pesničky Young Forever - Perfect sa objavili súkromné zábery zo svadobného obradu. Háčikom však je, že nešlo o ten spred rokov. 

 

Rumi and Sir #OTRII #beyonce #jayz

Príspevok, ktorý zdieľa Beyoncé Fan Page (@beyjay4),

Jay-Z má totiž na videu oveľa dlhšie vlasy a hlavne, nechýbajú na nich ani ročné dvojčatá Rumi a Sir či šesťročná Blue Ivy. Je teda zjavné, že ide o nové zábery. Fanúšikovia špekulujú, že k svadbe číslo 2 mohlo prísť v apríli, kedy manželia oslávili 10. výročie. 

Poznáte páry, ktoré si po rokoch obnovili manželské sľuby?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 115Galéria

Beyoncé a Jay-Z sa Takýmito zábermi Beyoncé a Beyoncé a Jay-Z sa Na druhej svadbe Beyoncé Beyoncé Beyoncé Beyoncé a Jay-Z Beyoncé

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: youtube.com, Instagram;
VIDEO: youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články