Známa blondínka s holými prsiami: Svadba na spadnutie a ona sa takto pretŕča! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Známa blondínka s holými prsiami: Svadba na spadnutie a ona sa takto pretŕča!

Paris Hilton
Paris Hilton, Zdroj: SITA
13.03.2018 20:00

LOS ANGELES - Bradavky zakryli len pramene vlasov! Paris Hilton (37) netreba nikomu predstavovať. A hoci má škandalózna pracháčka časy najväčšej slávy už za sebou, občas na seba ešte strhne pozornosť. Stalo sa tak aj pred pár dňami, keď na instagrame zverejnila provokatívne zábery.


Z kedysi kontroverznej a rozmaznanej dedičky hotelového impéria Paris Hilton je dnes šťastná a zamilovaná budúca nevesta. Svojrázna blondínka sa netají tým, že s milencom Chrisom Zylkom by si rada založila rodinu a stala sa matkou.  

Ani tieto skutočnosti však Paris neodrádzajú od toho, aby svoj sexepíl predviedla celému svetu. Dôkazom sú zábery, ktoré sa objavili na jej instagramovom profile. Blondínka na nich pózuje len v nohavičkách a s holými prsiami. Bradavky jej prekryli pramene vlasov.

Vyzerá to tak, že Chris nepatrí medzi žiarlivých mužov. Napokon, pri svojej snúbenici, ktorá sa rada pretŕča, ani veľmi nemá na výber.  

Provokatívne ZÁBERY odhalenej Paris Hilton nájdete v GALÉRII>>

Paris Hilton so snúbencom Chrisom Zylkom.
Paris Hilton
Zdroj: SITA

Tvoria podľa vás Paris a Chris pekný pár?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 278Galéria

Paris Hilton Paris Hilton so snúbencom Paris Hilton pózovala hore Paris Hilton ako morská Paris Hilton sa rada Paris Hilton rada provokuje Paris Hilton vďaka láske Paris Hilton

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články