Speváčka z Pussycat Dolls prezradila šťastnú novinu: Čaká bábätko! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Speváčka z Pussycat Dolls prezradila šťastnú novinu: Čaká bábätko!

Kimberly Wyatt čaká bábätko.
Kimberly Wyatt čaká bábätko.
Zdroj: SITA/AP, Instagram
17.04.2017 20:00

NEW YORK - Americká speváčka Kimberly Wyatt, ktorá je známa najmä ako členka dnes už nefungujúcej skupiny The Pussycat Dolls, sa stane dvojnásobnou matkou. Informovala o tom prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila fotografiu, na ktorej pózuje s dvojročnou dcérou Willov. Tá sa dotýka jej tehotenského bruška.


Manžel 35-ročnej rodáčky Warrensburgu v Missouri, anglický model Max Rogers, za ktorého sa vydala v roku 2014, na spomínanej službe zverejnil rovnakú snímku, ku ktorej napísal, že sa im narodí ďalšie dievčatko. 

Kimberly Wyatt
Zdroj: SITA/AP, Instagram

Kimberly Kaye Wyatt pôsobila v spomínanej skupine The Pussycat Dolls v rokoch 2003 až 2010. Dievčenské zoskupenie nahralo dva štúdiové albumy - PCD (2005) a Doll Domination (2008), z ktorých pochádzajú hity ako Don't Cha, Beep, Buttons, I Don't Need A Man, When I Grow Up, I Hate This Part či Hush Hush; Hush Hush. Wyatt sa podieľala na skladbe Candy, ktorú vydal rapper Aggro Santos. V roku 2010 založila duo Her Majesty & The Wolves, v ktorom pôsobil aj Spencer Nezey. Skupina vydala jeden album s názvom 111 (2011). Ako sólová interpretka má na konte single Not Just a Doll a Derriere. 


Galéria

Kimberly Wyatt čaká bábätko. Kimberly Wyatt Kimberly Wyatt Kimberly Wyatt Kimberly Wyatt

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA/AP, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články