Sokyňa mladej Kardashianky: V časopise nahá, v spoločnosti... TIEŽ! | Topky.sk

°C

Sobota, 25. január 2020. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Sokyňa mladej Kardashianky: V časopise nahá, v spoločnosti... TIEŽ!

Demi Rose
Demi Rose
Zdroj: profimedia.sk
07.12.2016 20:00

LONDÝN - Má vôbec doma bielizeň?! Túto otázku si v súvislosti s Demi Rose (21) kladú zrejme mnohí. Slečinka sa zviditeľnila románikom s raperom menom Tyga (26), ktorý je jednou nohou v Kardashianovskom klane a od tej chvíle robí všetko pre to, aby sa ňu nezabudlo. Ako to už býva zvykom, nafotila nahé fotky a po vzore iných krások sa rozhodla šokovať aj odvážnym outfitom. Pozrite sa, v čom zavítala do spoločnosti!


Na topkách sme vás už s Demi Rose nedávno zoznámili. "Vytuningovaná" brunetka si užila svojich 5 minút slávy, keď sa v médiách objavili informácie, že práve ona nahradila v posteli rapera Tygu najmladšiu Kardashianku - Kylie Jenner. Netrvalo, ale dlho a Tyga a Kylie sa k sebe vrátili.

Románik s raperom pomohol britskej glamour modelke zviditeľniť sa. Práve ju totiž nový pánsky magazín Sixty6 oslovil, aby ozdobila jeho prvé vydanie. Demi pózovala pred objektívom celkom nahá. „A je to tu! Som veľmi šťastná,” podelila sa o svoje pocity brunetka prostredníctvom instagramu. 

Spomínaný časopis usporiadal pri tej príležitosti aj párty, kde bola nepochybne najväčšou hviezdou práve Demi Rose. (Ne)oblečená v šatách z bordovej čipky totiž pútala pozornosť všetkých prítomných. Pod priesvitnou látkou mala totiž len tango nohavičky telovej farby, vďaka čomu pôsobila dojmom, akoby bola celkom bez bielizne.  

Demi Rose pózovala pre magazín Sixty6 celkom nahá.
Demi Rose
Zdroj: Sixty6 Magazine

Demi Rose si aj do spoločnosti vyšla viac nahá, ako oblečená.
Demi Rose
Zdroj: profimedia.sk

Páčia sa vám na ženách takéto vyzývavé outfity?

22 % nie
áno 78 %

Hlasovalo: 555Galéria

Demi Rose Demi Rose pózovala pre Demi Rose si aj Demi Rose sa rada Demi Rose ozdobila svojím Demi Rose rada nosí Demi Rose

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram, Sixty6 Magazine

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články