Hviezda seriálu Californication: Stala sa mamou! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 21. november 2019. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

Hviezda seriálu Californication: Stala sa mamou!

Eva Amurri Martino
Eva Amurri Martino
Zdroj: SITA
20.10.2016 15:30

LOS ANGELES - Americká herečka a lifestyleová bloggerka Eva Amurri Martino je dvojnásobnou matkou. Tridsaťjedenročná dcéra oscarovej herečky Susan Sarandon porodila v stredu manželovi Kyleovi Martinovi syna.


O radostnú správu sa podelila samotná Amurri Martino, ktorá tak spravila prostredníctvom newsletteru svojho blogu. Chlapec dostal meno Major James a po narodení vážil 3714 gramov a meral 56 centimetrov. "S veľkou radosťou oznamujeme príchod nášho krásneho chlapca. Naša rodina je kompletná. Ďakujem veľmi pekne za lásku a podporu," napísala rodáčka z New Yorku, ktorá rodila doma.

Herečka a o štyri roky starší športový komentátor už spolu vychovávajú dvojročnú dcéru Marlowe Mae. Amurri Martino, ktorá sa za rodáka z Atlanty vydala v roku 2011, informovala, že čaká ďalšie dieťa v apríli prostredníctvom spomínaného blogu. Svojim priaznivcom sa na ňom zverila aj o potrate, ktorý prekonala vlani v auguste. 

Eva Maria Olivia Amurri Martino je známa napríklad zo seriálu Californication - Orgie v Kalifornii (2007 - 2014), v ktorom sa predstavila v roku 2009 v úlohe Jackie. Objavila sa aj v dramédii Spasení (2004), horore Animals (2008), trileri Isolation (2011) či komédii Môj otec je šialenec (2012). Kyle Martino v súčasnosti komentuje pre televíznu stanicu NBC Sports. Predtým, ako ukončil aktívnu športovú kariéru, hrával za futbalové tímy Columbus Crew a Los Angeles Galaxy. 


Galéria

Eva Amurri Martino Eva Amurri Martino Eva Amurri Martino Eva Amurri Martino, Susan

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články