Zatkli sestru slávnej Mariah Carey: Predávala sa na ulici! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Zatkli sestru slávnej Mariah Carey: Predávala sa na ulici!

Mariah Carey
Mariah Carey
Zdroj: SITA
29.08.2016 21:59

LOS ANGELES – Alison Carey, staršiu sestru americkej speváčky a herečky Mariah Carey, zatkla polícia. Stalo sa tak po tom, čo výmenou za peniaze ponúkala sexuálne služby. Päťdesiatpäťročnú ženu zadržala polícia ešte v piatok v meste Saugerties v štáte New York v jednom z miestnych hotelov. Informoval o tom lokálny denník Daily Freeman.


Carey podľa policajného náčelníka Josepha Sinagru propagovala svoje služby prostredníctvom internetu, pričom v reklame použila aj text z piesne Fantasy jej mladšej sestry. Jeden z príslušníkov polície ju údajne v utajení, predstierajúc, že je jej klient, navštívil a následne zatkol za prostitúciu a kupliarstvo.

Sinagra zároveň upozornil, že na základe jej tvrdení odporúča všetkým osobám, ktoré s ňou mali sexuálny styk, aby navštívili svojho lekára. Carey je v súčasnosti vo väzbe, pričom sudca stanovil kauciu na tisíc dolárov (v prepočte približne 885 eur). Súdne pojednávanie je naplánované na 30. augusta. 

Mariah Carey sa k incidentu nevyjadrila. Ako uviedol anonymný zdroj magazínu People, sestry sú už niekoľko rokov odcudzené. Dodal však, že speváčke záleží na celej jej rodine a situácia je pre ňu určite bolestivá. 


Galéria

Mariah Carey Mariah Carey Mariah Carey Mariah Carey Mariah Carey

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články