Nadržaná Mariah Carey ukázala bradavku: Mladý milenec sa poriadne zapotil! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Nadržaná Mariah Carey ukázala bradavku: Mladý milenec sa poriadne zapotil!

Mariah Carey a Bryan Tanaka šantili na pláži.
Mariah Carey a Bryan Tanaka šantili na pláži.
Zdroj: profimedia.sk
03.12.2016 00:00

MAUI - Nevie sa ho nabažiť! Hoci bola Mariah Carey (46) ešte pred dvoma mesiacmi snúbenicou austrálskeho pracháča Jamesa Packera (49), dnes jej zohrieva posteľ 33-ročný tanečník a choreograf Bryan Tanaka. Zaľúbenci strávili uplynulé dni na romantickom Havaji, kde predviedli paparazzom vášnivé divadielko. Spevácka diva sa po svojom zajačikovi náruživo váľala, on ju nosil na rukách a nechýbali ani horúce bozky. V opojení lásky bola blondínka taká nepozorná, že fotografom dokonca ukázala bradavku.


Zaľúbená ako školáčka! Nie je žiadnym tajomstvom, že Mariah Carey niesla rozvod s otcom svojich detí - Nickom Cannonom veľmi ťažko. Zlomené srdce jej vyliečil austrálsky podnikateľ James Packer, ktorý známu speváčku dokonca požiadal o ruku. A hoci mala blondínka už dokonca vybraté svadobné šaty, namiesto spečatenia ich lásky prišiel rozchod.

Objavili sa špekulácie, že dôvodom je speváčkin blízky vzťah ku jednému z tanečníkov. Ako vyšlo najavo, boli pravdivé. Mariah si aktuálne užíva spoločnosť a pozornosť Bryana Tanaka. Počas romantickej dovolenky na Havaji svoju lásku predviedli aj prítomným paparazzom. 

Jedna z fotografií, ktorá sa objavila v mnohých médiách, zachytáva Bryana, ako drží Mariah na rukách. Podobne ladeným záberom sa na instagrame pochválil aj jej exmanžel Nick Cannon. „Toto je láska. Nie nenávisť. Sakra, ale sme vyzerali skvele! Láska nikdy nezomiera. Mariah bude vždy mojou rodinou a kráľovnou. Takže všetci, čo chrlíte nenávisť, nechajte si to pre seba. Pozdravujem ťa kráľovná,” pripísal k spoločným záberom Nick. 

Mariah Carey paparazzom nechtiac ukázala bradavku.
Mariah Carey a Bryan
Zdroj: profimedia.sk

Bryan Tanaka sa pri Mariah zapotí. Madam sa rada necháva nosiť na rukách.
Mariah Carey a Bryan
Zdroj: profimedia.sk

Nick Cannon sa na instagrame pochválil takouto archívnou fotografiou.
Mariah Carey, Nick Cannon
Zdroj: Instagram

Tvoria podľa vás Mariah a Bryan pekný pár?

84 % nie
áno 16 %

Hlasovalo: 407Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články