Latex a vyvalené prsia: Známa speváčka na halloweenskej párty pre deti! | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Latex a vyvalené prsia: Známa speváčka na halloweenskej párty pre deti!

Mariah Carey sa prezliekla za sexi čerticu.
Mariah Carey sa prezliekla za sexi čerticu.
Zdroj: Instagram
26.10.2016 17:00

LOS ANGELES - Deti budú mať nočné mory, oteckovia erotické sny! Mariah Carey (46) sa aktuálne pýši statusom zasnúbenej ženy a vďaka vzťahu s pracháčom Jamesom Packerom (49) rozdáva úsmevy na všetky strany. S exmanželom Nickom Cannonom (36) sa ale dodnes stretáva. Dôvodom sú ich 5-ročné dvojičky, s ktorými sa nedávno vybrali na halloweensku párty. Pozrite sa, známa speváčka to s výberom kostýmu dosť prepískla!


Stále verná svojmu imidžu! Hoci speváčka Mariah Carey už nepatrí medzi najmladšie interpertky, chuť dráždiť a provokovať opačné pohlavie má rovnako veľkú ako zamladi. Na internete bežne zverejňuje fotky, na ktorých je nahá, po pódiu pobehuje v outfitoch s odhalenými stehnami a vnadami. 

Do kategórie vyzývavých možno zaradiť aj kreáciu, v ktorej sa blondínka v týchto dňoch vybrala na halloweensku párty. Na latexovom kostýme sexi čertice by nebolo nič zlé, keď však vezmeme do úvahy, že Mariah išla takto oblečená na detský žúr...

Za zmienku stojí, že Carey sa zabávala v spoločnosti svojho exmanžela Nicka Cannona. Ten sa spoločne so synom Moroccanom prezliekol za postavičky z videohry Super Mario. Dcérka Monroe bola za princeznú.    

Mariah Carey sa detskú párty obliekla za sexi čerticu. Oteckovia museli mať určite radosť.
Mariah Carey
Zdroj: Instagram

Bol podľa vás kostým, v ktorom sa Mariah vybrala medzi deti nevhodný?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 214Galéria

Mariah Carey sa prezliekla Mariah Carey sa detskú Mariah Carey a Nick Mariah Carey svoje ratolesti Mariah Carey sa pýši Aj takto chodi Mariah Mariah Carey a jej

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články