Exfrajerka Zaca Efrona sa previnila proti prírode: Za toto poriadne zaplatí! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Exfrajerka Zaca Efrona sa previnila proti prírode: Za toto poriadne zaplatí!

Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens
Zdroj: SITA
14.05.2016 20:00

NEW YORK - Americká herečka a speváčka Vanessa Hudgens zaplatila tisíc dolárov (v prepočte približne 880 eur) ako finančnú náhradu za vyrezanie nápisu do skaly v zákonom chránenom území Coconino National Forest v Arizone. Platba nasledovala po súdnom predvolaní za poškodzovanie prírody, ktoré dostala po zverejnení fotografie srdca vyrezaného do skaly na službe Instagram.


V obrázku, ktorý vyfotila ešte vo februári, pritom bolo napísané aj jej meno a meno jej priateľa, herca Austina Butlera. Dvadsaťsedemročná rodáčka zo Salinasu v Kalifornii sa k vyrezaniu nápisu do skaly priznala a miestnej lesnej stráži poskytla aj informácie, kde presne sa jej počin nachádza.

K dohode medzi Hudgens a federálnym zmierovacím sudcom v meste Flagstaff, pri ktorom sa tento chránený les nachádza, prišlo ešte v apríli, ale doteraz nebola verejná. Informácie získala až agentúra Associated Press v rámci žiadosti. Peniaze, ktoré herečka zaplatila, použila dobrovoľnícka skupina Friends of the Forest na obnovu poničeného skalného útvaru. 

Vanessa Hudgens sa preslávila vďaka filmovej sérii High School Musical (2006, 2007, 2008), kde si ako Gabriella Montez zahrala a zaspievala so svojím vtedajším priateľom Zacom Efronom. Odvtedy sa objavila v hudobnej dramédii Bandslam (2009), romantickej fantasy dráme Beastly (2011), akčnom fantasy Sucker Punch (2011), rodinnom dobrodružnom filme Cesta na tajomný ostrov 2 (2012), komediálnej krimidráme Spring Breakers (2012), akčnej snímke Machete zabíja (2013) či komediálnom horore Freaks of Nature (2015). Na konte má tiež dva štúdiové albumy - V (2006) a Identified (2008).


Galéria

Vanessa Hudgens Vanessa Hudgens Vanessa Hudgens Vanessa Hudgens Vanessa Hudgens

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články