°C

Sobota, 4. apríl 2020. Meniny má Izidor, zajtra Miroslava.

Rozídená herečka vyzerala na premiére brutálne: Wau, wau, wau!

Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens
Zdroj: SITA
15.01.2020 20:00

LOS ANGELES - Tej to ale svedčalo! V utorok večer sa konala slávnostná premiéra akčnej komédie Bad Boys for Life. Zúčastnila sa jej aj herečka Vanessa Hudgens (31). ktorá svojim dokonalým vzhľadom ohúrila hádam každého.


Vanessa Hudgens plnila v uplynulých dňoch stránky bulváru v súvislosti so skrachovaným vzťahom. Po necelých deviatich rokoch sa vraj rozišli s hercom Austinom Butlerom. Dvojica dohady o konci ich lásky nekomentovala. Podľa zdroja magazínu Us Weekly už však herečka povedala o rozchode svojim najbližším. 

Vanessa Hudgens s bývalým priateľom Austinom Butlerom.
Vanessa Hudgens
Zdroj: SITA

Je však isté, že atraktívna tmavovláska dlho sama nezostane. V utorok sa ukázala na červenom koberci a vyzerala priam úchvatne. Na sebe mala zdobené biele šaty s vysokým rázporkom, ktorý odhaľoval jej dokonale tvarované nohy. 

Vanessa rozdávala úsmevy na všetky strany a počas pózovania fotografom posielala pusinky. Hoci hlavnými hviezdami filmu Bad Boys for Life sú Will Smith a Martin Lawrence, najviac pozornosti sa sústredilo práve na ich krásnu, čerstvo rozídenú, kolegyňu. 

Vanessa Hudgens vyzerala na premiére fantasticky.
Vanessa Hudgens
Zdroj: SITA

Aj podľa vás vyzerala Vanessa Hudgens skvele?

62 % nie
áno 38 %

Hlasovalo: 350Galéria

Vanessa Hudgens Vanessa Hudgens s bývalým Vanessa Hudgens vyzerala na Vanessa Hudgens Vanessa Hudgens Will Smith a Martin

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články