Zo svalnáča je žena: Preoperovaný celebritný otec pózuje v dámskom magazíne! | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Zo svalnáča je žena: Preoperovaný celebritný otec pózuje v dámskom magazíne!

Bruce Jenner po premene na Caitlyn pózuje v dámskom magazíne.
Bruce Jenner po premene na Caitlyn pózuje v dámskom magazíne.
02.06.2015 19:30

LOS ANGELES - Premena je zavŕšená! Bruce Jenner (65) sa najprv preslávil ako olympijský športovec, neskôr ako nevlastný otec Kim Kardashian (34). V posledných rokoch však pútal pozornosť plastikami a výrazne zmenenou tvárou. Ako napokon vyšlo najavo, prekonával zmenu pohlavia a dnes je z neho Caitlyn. Najnovšie ako žena pózuje na titulnej stránke prestížneho dámskeho magazínu.


Bývalý olympionik v desaťboji Bruce Jenner ešte pred rozvodom s matkou celebritky Kim Kardashian podstúpil niekoľko plastík. Čoskoro sa o ňom začalo písať, že jeho tvár naberá ženské rysy. A pred pár mesiacmi priznal, že plánuje zmenu pohlavia. 

Svoju premenu Bruce dovŕšil zmenou mena a pózovaním pre prestížny ženský časopis Vanity Fair. Objavil sa rovno na titulnej stránke, kde čiateľov prosí: „Volajte ma Caitlyn”.

Na zábere od renomovanej fotografky Annie Leibovitz má na sebe len korzetové body a s dlhými vlasmi vyzerá na nerozoznanie od starších hollywoodskych herečiek. „Som šťastná, že po takom dlhom boji žijem ako moje pravé ja. Vitajte vo svete Caitlyn. Nemôžem sa dočkať, aby ste ju/mňa spoznali,” napísal/a na svoj Twitter. 

VIDEO z fotenia Caitlyn Jenner pre Vanity Fair


Galéria

Bruce Jenner po premene Bruce/Caitlyn Jenner na titulnej Bruce Jenner v časoch Bruce Jenner na vrchole Bruce Jenner s bývalou

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Vanity Fair, SITA, Profimedia;
VIDEO: Vanity Fair

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články