Táto hviezda oslávila 68. narodeniny polonahými zábermi: Snívala o tom celý život! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Táto hviezda oslávila 68. narodeniny polonahými zábermi: Snívala o tom celý život!

Caitlyn Jenner
Caitlyn Jenner
Zdroj: Instagram
31.10.2017 20:00

MEXICO - Nemieni sa skrývať! Do septembra 2015 bol Bruce Jenner olympijským športovcom, šesťnásobným otcom a trikrát rozvedeným mužom. Dnes je z neho žena menom Caitlyn, ktorá mala vlastnú reality šou a hrdo vyhlasuje, že nikdy sa necítila lepšie. Preoperovaná hviezda oslávila v týchto dňoch 68. narodeniny a pri tej príležitosti sa svetu hrdo ukázala v plavkách.


Bruce Jenner sa narodil 28. októbra 1949 a popri celkom rušnom súromnom živote sa vyznamenal viacerými športovými úspechmi. Popularitu mu priniesla aj reality šou Keeping up with Kardashians. Ako manžel Kris Jenner a otec jej dvoch dcér bol neodmysliteľnou súčasťou klanu Kardashianiek. 

Keď Bruce podal žiadosť o rozvod a v médiách sa objavovali fotky, na ktorých mal manikúru, dlhšie vlasy, či zmenenú tvár, bolo jasné, že sa niečo deje. Po komplexnej premene na ženu sa v septembri 2015 predstavil svetu ako nový človek - Caitlyn Jenner. 

Brunetka, ktorá dodáva odvahu ľuďom s podobným osudom, oslávila v uplynulých dňoch narodeniny. Pri tej príležitosti sa s fanúšikmi podelila o zábery, na ktorých pózuje len v plavkách. Caitlyn sa netají tým, že svoje ženské telo si maximálne užíva. 

„Pred 40 rokmi sa ma môj terapeut spýtal, čo je mojím snom. Povedala som - kráčať po pláži a byť sama sebou,” pripísala k odhaleným záberom Jenner, ktorej FOTO v plavkách nájdete v GALÉRII>>

Vyzerá podľa vás Caitlyn Jenner v plavkách dobre?

43 % nie
áno 57 %

Hlasovalo: 216



Galéria

Nástroje k článku



ZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články