Pondelok, 6. december 2021. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Notorická diéterka Kirstie Alley (62): Šaty na prasknutie, ale figúra ako lusk!

Kirstie Alley sa po dlhšom čase ukázala na verejnosti s hviezdnou úpravou a so schudnutými krivkami.
Kirstie Alley sa po dlhšom čase ukázala na verejnosti s hviezdnou úpravou a so schudnutými krivkami.
Zdroj: profimedia.sk
03.12.2013 18:00

NEW YORK – Už sa neskrýva! Aj keď si Kirstie Alley (62) v tanečnej šou vydrela obdivuhodnú figúru, po jej skončení sa dostavil jo-jo efekt a herečka sa utiahla do súkromia. V pondelok ráno však vo Veľkom jablku zažiarila ako za starých čias. Vylepšené krivky vystavila na obdiv v úzkych šatách a predviedla sa so zosvetlenými lokňami. Na šesťdesiatničku to rozhodne nie je zlé, čo poviete?


Takáto premena jej naozaj svedčí! Len koncom septembra paparazzi zachytili Kirstie Alley v podobe, ktorá je nočnou morou každej celebrity – bez mejkapu a s množstvom kíl navyše. S odstupom niekoľkých týždňov je však všetko inak. Hviezda snímok Pozri, kto to hovorí včera ráno zavítala na nakrúcanie šou Good Morning America, ktorú na televízne obrazovky prináša stanica ABC. V extrémne úzkych šatách neponechala nič na náhodu, veď posúďte sami.

Kirstie dorazila do štúdia v priliehavých šatách, ktoré nechali vyniknúť každému centimetru jej postavičky v tvare presýpacích hodín. Dĺžka pod kolená jej síce príliš veľa pohybu neumožňovala, no výsledný efekt stál rozhodne za to. Slivková farba herečku zoštíhlila a podčiarkla jej ženský pôvab. Nemalý úspech plavovláske priniesli tiež blond pramene vlasov, vďaka ktorým opticky omladla o desaťročie.

Pochvalu za účes si Kirstie vyslúžila aj od samotnej moderátorky, ktorá debatu vzápätí strhla na pripravovaný seriál s hollywoodskou stálicou v hlavnej úlohe. „Je to zábavné. Rada hrám postavy, ktorými sa nikdy nestanem. Teraz hrám obrovskú hviezdu Broadwaya, ktorá je slávna už 25 rokov a je veľmi sebecká,“ prezradila blondínka na margo čerstvého projektu. Ako sa teda zdá, večná bacuľka a vyznávačka diét od výmyslu sveta ešte v Hollywoode posledné slovo nepovedala.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuFOTO: profimedia.sk, SITA;
ZDROJ: Topky.sk, dailymail.co.uk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články