Pondelok, 17. január 2022. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Známa herečka sa prestala skrývať: Pribratá účinkuje v... Preboha, to vážne?!

Kirstie Alley
Kirstie Alley
Zdroj: profimedia.sk
17.08.2018 20:00

LONDÝN - Pozri, kto sa ukázal! Herečka Kirstie Alley (67) sa mnohým divákom spája s obľúbeným filmom Pozri, kto to hovorí, v ktorom si zahrala spoločne s Johnom Travotlom (64). Známa je aj vďaka večnému boju s jojo efektom. V poslednom čase sa verejnosti, spoločenským akciám a kamerám vyhýbala. Nedávno sa však dala nahovoriť na účinkovanie v reality šou Celebrity Big Brother. Jej návrat na obrazovky bol ale mierne rozpačitý.


A zase pribrala! O Kirstie Alley možno smelo hovoriť nielen ako o herečke, ale výstižne je aj pomenovanie večná dietárka hollywoodu. Kým v roku 2016 vyzerala skvele, v poslednom období sa na ňu kilá opäť nalepili a má jedno z tých tučnejších období. 

Aj napriek tomu však prijala účinkovanie v šou Celebrity Big Brother. „Celý môj život som bola chudá. Potom som však počas jedného leta pribrala zhruba 20 kíl a môžem úprimne povedať, že vtedy som znenávidela paparazzov,” priznala vo videovizitke Kirstie.

Americká herečka sa v úvode šou predviedla nahodená v nápadnom outfite a s výrazným líčením. Viac však zaujala svojím správaním. „Preboha, veď sa správa akoby bola opitá. Ach, aká je afektovaná,” reagovali diváci na sociálnych sieťach. „Vo filmoch Pozri, kto to hovorí som ju zbožňoval. Dnes na mňa pôsobí dosť nesympaticky,” neskrýval svoje rozčarovanie jeden z fanúšikov. A ktovie, čo táto prominentná babička ešte predvedie pred kamerami...

V roku 2016 vyzerala Kirstie Alley parádne.
Kirstie Alley
Zdroj: SITA

Takto vyzerá Kirstie Alley v súčasnosti.
Kirstie Alley
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Kirstie Alley V roku 2016 vyzerala Takto vyzerá Kirstie Alley Kirstie Alley bola pred Kirstie Alley neznáša paparazzov. Kirstie Alley pravidelne chudne Kirstie Alley vo filme

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, TriStar Pictures, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články