Utorok, 31. január 2023. Meniny má Emil, zajtra Tatiana, Táňa.

KRVAVÝ úraz na módnej šou: Karin Haydu podávala prvú pomoc!

Karin HayduGaléria fotiek (2)
Karin Haydu
Zdroj: Ján Zemiar

BRATISLAVA – Tohtoročné Bratislavské módne dni sa neniesli len v znamení najnovších trendov. Popri uvoľnenej atmosfére sa stalo niečo nečakané. Hrozivé zranenie jednej ženy z pozvaných hostí a... Karin Haydu jej podávala prvú pomoc!


Pokračovanie módnych dní sa malo konať na jednom z prominentných vonkajších miest v Bratislave, plány ale prekazilo zlé počasie. A tak sa druhý deň akcie presunul do interiérových priestorov. Skvelá šou ani tak nestratila svoje čaro a modely od slovenských návrhárov boli odprezentované na jednotku.

Celovečerná atmosféra bola uvoľnená, po dvojhodinovej prehliadke všetci hostia opustili sálu a presunuli sa do útulných priestorov Historickej budovy Národnej Rady. Na rade bola voľná zábava, pri ktorej sa ale stalo niečo nečakané. Hrozivý pád a krvavé poranenie hlavy!

Herečku Karin Haydu sprevádzala jej dobrá kamarátka, ktorá ale nezažila ten najpríjemnejší večer. Pošmykla sa totiž na mokrej podlahe a nešťastne si udrela hlavu o stĺp. Jej poranenie bolo na viditeľnom mieste pri pravom oku a krv sa jej nedala zastaviť.

Karin Haydu hneď pribehla ku svojej kamarátke a ošetrila ju spolu so zamestnancami. „Žiaľ, stal sa mojej kamarátke úraz. Poskytli sme jej s prítomným lekárom prvú pomoc a odprevadila som ju domov,“ vyjadrila sa umelkyňa pre Topky.sk.

KRVAVÝ úraz na módnej
Galéria fotiek (2)
Zdroj: JD

Kamarátka známej herečky si na ranu prikladala celý čas ľad a nejaký čas zostala sedieť na stoličke. Postaral sa o ňu lekár a hrozivé zranenie, pri ktorom tieklo dosť veľa krvi, bolo našťastie rýchlo ošetrené.

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články