Štvrtok, 7. júl 2022. Meniny má Oliver, zajtra Ivan.

NOVÁ ŽENA po boku Vinczeho: S touto sexi KOČKOU bude moderovať Let´s Dance!

Viktor VinczeGaléria fotiek (4)
Viktor Vincze
Zdroj: TV Markíza

BRATISLAVA - To je ale prekvapenie! Hoci to spočiatku pôsobilo dojmom, že moderátorom tanečnej šou Let´s Dance bude len Viktor Vincze (31), Markíza aktuálne predstavila aj jeho moderátorskú partnerku. Čo na ňu hovoríte?!


Ako televízia na svojom portáli markiza.sk prezradila, túto skvelú príležitosť dostala herečka a rádiová spíkerka Martina Zábranská, známa pod prezývkou Maca. Tá sa v rozhovore netajila tým, že je fanúšikom tanečnej šou od prvej série, ktorú sledovala ešte ako malé dieťa. 

NOVÁ ŽENA po boku
Galéria fotiek (4)
Zdroj: TV Markíza

Keď sa dozvedela, že bude moderovať aktuálnu 7. sériu, neskrývala nadšenie. „Zrazu som mala ohňostroj v hlave, ale snažila som sa zachovať serióznu tvár. Hneď, keď som položila telefón, som od radosti začala kričať na celý byt,” prezradila krásna brunetka. 

Maca sa s Viktorom doposiaľ osobne nepoznala. Prvýkrát sa stretli na kastingu. „Celkom nám to po tej pracovno-chemickej stránke klapalo. Viktor je sympatický, v pohode a počúvam na neho len samé chvály, takže sa teším,” dodala. 

27-ročná Martina Zábranská, známa pod prezývkou Maca, pôsobí vo Fun Rádiu. Televízni diváci ju môžu poznať aj zo seriálu RTVS s názvom Priznanie. Markíza ju tiež obsadila do pripravovanej seriálovej novinky s názvom Svätý Max, kde stvárni sexi policajtku. 

NOVÁ ŽENA po boku
Galéria fotiek (4)
Martina Zábranská účinkuje v seriáli Priznanie.
Zdroj: RTVS

NOVÁ ŽENA po boku
Galéria fotiek (4)
Martina Zábranská ako sexi policajtka v seriáli Svätý Max.
Zdroj: RTVS
 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

NOVÁ ŽENA po boku Vinczeho: S touto sexi KOČKOU bude moderovať Let´s Dance!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články