Utorok, 18. január 2022. Meniny má Bohdana, zajtra Drahomíra, Sára.

Rozčúlená Kucherenko NALOŽILA MINISTROVI ŠKOLSTVA: Gröhling žije vo vlastnom svete... Veď už takmer NEMÁ KTO UČIŤ!

Silvia Kucherenko sa obula do ministra Branislava GröhlingaGaléria fotiek (4)
Silvia Kucherenko sa obula do ministra Branislava Gröhlinga
Zdroj: Instagram S.K.

BRATISLAVA - Situácia s koronavírusom sa na Slovensku stále zhoršuje, a práve preto bolo potrebné zaviesť pomerne tvrdý lockdown. Z každej strany sa na nás valia informácie, že aktuálna tretia vlna je omnoho silnejšia a horšia ako tie predchádzajúce. S príchodom zatvárania prevádzok a zákazu vychádzania mnohí rodičia očakávali, že sa zavrú aj brány škôl. K tomu však nedošlo.


To, že školy zostali otvorené, rozčertilo Silviu Kucherenko, ktorá je mamičkou 11-ročného Alexandra Marcusa. Synovi venuje všetok svoj voľný čas a ako každá mama sa snaží urobiť pre neho to najlepšie. Ako rodič takisto vníma aj situáciu v školách. A tá podľa nej vôbec nie je priaznivá. Bývalá modelka vraví, že riziko v školách je obrovské, čomu nasvedčuje aj situácia v tej, ktorú navštevuje jej syn. 

Rozčúlená Kucherenko NALOŽILA MINISTROVI
Galéria fotiek (4)
Silvia Kucherenko sa obula do ministra školstva.
Zdroj: Topky/Maarty

Už niekoľko dní sa k tejto téme vyjadruje na svojom Instagrame a nešetrí ani ministra Branislava Gröhlinga. Tomu teraz opäť venovala tvrdý odkaz. „Aby ste nezabudli, pán minister je proti zatváraniu škôl. Vlastne tvrdí, že v školách nič ako vírus nie je, alebo teda je, ale v zanedbateľnej miere. Vtipné, pán minister evidentne žije vo vlastnom svete,” rozčertila sa. 

„Však už pomaly nemá kto učiť! U nás z piateho ročníka sú skoro všetky triedy v karanténe,” priblížila z vlastnej skúsenosti a súhlasilo s ňou vraj aj mnoho ďalších rodičov. „Stále si myslím, že ministrom školstva má byť niekto, kto výborne pozná školské prostredie, je dostatočne erudovaný a v samotnom školstve má niekoľkoročné skúsenosti,” vyjadrila sa Kucherenko. 

Rozčúlená Kucherenko NALOŽILA MINISTROVI
Galéria fotiek (4)
Silvia Kucherenko
Zdroj: Instagram S.K.

Tá pred pár dňami zmietla zo stola aj pripomienky študentky, ktorá jej napísala, že so zatváraním škôl nesúhlasí, keďže ju o rok čakajú prijímačky a potrebuje sa na ne pripraviť. „Ani mne sa to nepáči, ver mi. Ale je to nevyhnutné a momentálne iná cesta nie je. Poradím ti - nevieš čítať? Vezmi si knihy a čítaj doma. Máš aj internet, informácie sú dostupné. Všetko sa dá, aspoň na krátky čas,” uviedla Silvia. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Rozčúlená Kucherenko NALOŽILA MINISTROVI ŠKOLSTVA: Gröhling žije vo vlastnom svete... Veď už takmer NEMÁ KTO UČIŤ!

Viac o téme:
AUTOR: © Zoznam/nia Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články