Nedeľa, 4. jún 2023. Meniny má Lenka, zajtra Laura.

Legendárna Arabela v markizáckom seriáli: Diváci ju po rokoch NESPOZNALI!

Jana Nagyová ako krásna Arabela.Galéria fotiek (8)
Jana Nagyová ako krásna Arabela.
Zdroj: CT

BRATISLAVA - Príjemné prekvapenie! Herečka Jana Nagyová (62) sa na Slovensku i v Čechách preslávila ako predstaviteľka Arabely. Už roky však žije v Nemecku. Odtiaľ si nedávno odbehla k našim západným susedom. A dokonca zavítala aj do rodnej krajiny, kde sa po dlhej pauze opäť postavila pred kamery.


Markizácky seriál Sestričky sa teší slušnej diváckej priazni. Okrem stabilných hercov v ňom účinkujú aj epizódne postavy. Divákov nedávno príjemne prekvapila Zuzana Kocúriková, ktorá stvárnila náruživú dôchodkyňu. 


Pohľad na slovenskú herečku (72) vás šokuje: Vyzlečená a náruživá!


Nemenej zaujímavá ale bola aj pacientka, ktorá sa objavila v utorkovej epizóde. Ženu, ktorá trpí sklerózou multiplex a chce spáchať samovraždu, totiž stvárnila predstaviteľka legendárnej Arabely - Jana Nagyová. 

VIDEO: Jana Nagyová si zahrala v markizáckom seriáli Sestričky. 

Nagyová sa v rozhovore pre Televíziu Markíza netajila tým, že si nakrúcanie užívala. „Hneď po prvej klapke som sa cítila ako doma. Je to skvelý pocit a sú tu aj skvelí ľudia okolo mňa,” prezradila sympatická blondínka. Zároveň priznala, že stáť po toľkých rokoch pred kamerou bola pre ňu troška záťaž. „Dúfam, že som to zvládla,“ dodala. 

Zaujímavé je, že medzi divákmi seriálu sa našli aj takí, čo v nešťastnej pacientke niekdajšiu princeznú Arabelu vôbec nespoznali. „Ale je stále krásna a usmievavá,” znie jeden z komentárov pod záberom, ktorý televízia zverejnila. Súhlasíte s týmto názorom? 

Legendárna Arabela v markizáckom
Galéria fotiek (8)
Jana Nagyová ako pacientka, ktorá má sklerózu multiplex.
Zdroj: TV Markíza

Legendárna Arabela v markizáckom
Galéria fotiek (8)
Jana Nagyová si zahrala v seriáli Sestričky.
Zdroj: TV Markíza

Legendárna Arabela v markizáckom seriáli: Diváci ju po rokoch NESPOZNALI!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články