Piatok, 24. september 2021. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

Vážna nehoda Zory Czoborovej: ZRÁŽKA S KAMIÓNOM... Hrozila jej AMPUTÁCIA nohy!

Zora Czoborová
Zora Czoborová
Zdroj: Instagram Z.C.
04.08.2021 05:45

BRATISLAVA - Šokujúce priznanie! Zora Czoborová (54) si aktuálne užíva chvíle oddychu na dovolenke. Ešte pred odletom sa však svojim followerom zverila s ťažkosťami týkajúcimi sa kolena, o ktoré sa musí poctivo a dôsledne starať. Ako prezradila, príčinou je vážna nehoda z minulosti.


Pre Zoru Czoborovú je pravidelný pohyb samozrejmosťou. Fitnesska však kladie veľký dôraz na to, že starať sa treba aj o výživu a je nevyhnutné kĺbom a kostiam dodávať potrebné látky. Nedá tiež dopustiť na podporu vybraných výživových doplnkov. Ona sama sa netají tým, že si musí dávať veľký pozor na svoje koleno. Kvôli komplikáciám už v minulosti absolvovala viacero operácií. 

Ako v uplynulých dňoch svojim followerom na Instagrame priznala, peripetie s kolenom sú následkom hrozivej nehody. Ako 18-ročná sa totiž počas jazdy na motorke zrazila s kamiónom. Zora bola vtedy hospitalizovaná v nemocnici tri mesiace. Nohu mala zranenú tak, že jej dokonca hrozila amputácia. Lekárom sa jej ju však našťastie podarilo zachrániť. 

Zora Czoborová s manželom Petrom.
Vážna nehoda Zory Czoborovej:
Zdroj: Jan Zemiar

Jedna z jej followerov žiaľ také šťastie nemala. „Viem, ako trpíš. Mne ten stret s kamiónom dopadol horšie a ľavá nôžka sa nedala zachrániť. Prešlo 10 rokov a ja mám v tebe veľký vzor. Ďakujem, že si a nakopávaš ma dopredu,” napísala fitnesske istá fanúšička.

Ako Czoborová prezradila, po svojom priznaní dostala množstvo správ. „Chcela som vám vysvetliť, že i napriek zdravotným ťažkostiam sa dá športovať a mať aktívny život. Musíte sa o seba starať za pomoci odborníkov a tiež brať kvalitné doplnky výživy a v neposlednom rade pravidelne zdravo cvičiť. Pohyb je naj liek, len treba vedieť, ako na to,” uzavrela známa brunetka. 

Zora Czoborová nedá na pravidelný pohyb dopustiť.
Vážna nehoda Zory Czoborovej:
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Ján Zemiar, Instagram,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články