Piatok, 24. september 2021. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

Známa Slovenka v slzách: Ľudia ubližujú už aj jej mužovi... Problémy kvôli FOTKÁM DCÉRKY!

Problémy kvôli FOTKÁM DCÉRKY!
Problémy kvôli FOTKÁM DCÉRKY!
Zdroj: Instagram T.Ž.
04.08.2021 20:00

BRATISLAVA - Známa slovenská fitnesska Tatiana Žideková má už niekoľko dní hlavu v smútku. Prišla o svoj profil na Instagrame, kde ju sledovali desiatky tisíc ľudí. Dosah na sociálnych sieťach je pre mladú mamičku výraznou súčasťou jej finančných príjmov, keďže vzhľadom na veľkosť svojho publika má zaplatené spolupráce s rôznymi značkami, no to ani zďaleka nie je všetko...


Tatiana si musela založiť úplne nový profil a so zablokovaním pôvodného účtu prišla aj o tisíce fotografií a takisto aj videá. Na mnohých z nich bola Židekovej dvojročná dcérka Vaneska. Bohužiaľ, nie všetky jej zábery má fitneska nejakým spôsobom zálohované. „Boli tam spomienky, fotky malej, jej prvé kroky," zúfala nešťastná Táňa vo videu na svojom náhradnom profile. 

Neznámi ľudia začali na Instagrame nahlasovať aj Tatianinho partnera Michala.
Známa Slovenka v slzách:
Zdroj: Instagram T.Ž.

Aby toho nebolo málo, jej partnerovi Michalovi sa začalo diať to isté, čo predchádzalo zablokovaniu Židekovej konta. Niekto začal húfne nahlasovať jeho príspevky, a to najmä fotografie ich malej dcérky. Keď Tatiana túto situáciu opisovala, neubránila sa ani plaču. Viac o celom probléme sa dozviete vo videu vyššie a... Neuveríte, aké fotografie malej Vanesky začali ľudia označovať ako nevhodné! 

Tatiana Žideková neudržala slzy
Známa Slovenka v slzách:
Zdroj: Instagram T.Ž.


Galéria

Problémy kvôli FOTKÁM DCÉRKY! Celebritné mamičky a ich Dostaňte sa pred letom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články