Sobota, 12. jún 2021. Meniny má Zlatko, zajtra Anton.

Nepríjemné prekvapenie pre slovenskú moderátorku: Prišla domov a... Toto sa môže stať len mne!

Kristína Jurčová
Kristína Jurčová
Zdroj: Instagram KJ
09.06.2021 20:00

BRATISLAVA - Ešteže sa už počasie umúdrilo! Inak by mala slovenská moderátorka dnešný deň ešte horší... Kristína Jurčová z rádia Viva totiž dnes prišla k svojmu domu a zistila, že sa nijako nevie dostať dnu...


Tak toto nepoteší! Moderátorka Kristína Jurčová sa s priateľom Tomášom vybrala v stredu ráno preč z domu. Naspäť sa vrátili okolo jedenástej dopoludnia a zistili, že majú problém. A dosť veľký! 

„Vybuchli sme sa vo vlastnom dome. Proste zvnútra sú kľúče. My sme iba zabuchli dvere, ony sa tam nejako otočili a nevieme sa dostať dovnútra,” prezradila brunetka svojim fanúšikom na sieti Instagram. „Toto sa môže stať iba mne a všetko máme zavreté, všetky okná aj terasu,” dodala, kým priateľ niekam telefonoval a snažil sa zohnať pomoc. 

Nepríjemné prekvapenie pre slovenskú
Zdroj: Instagram KJ

V čase zverejnenia príbehu na sociálnej sieti riešili tento problém už asi pol hodiny. „Ešteže mám plavky, idem sa asi opaľovať,” vyhlásila Kristína, ktorá mala jednoducho šťastie v nešťastí, že počasie sa už umúdrilo a aspoň vymknutá vonku nemrzla ani nezmokla. 

Nepríjemné prekvapenie pre slovenskú
Zdroj: Instagram KJ


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články