Pondelok, 19. apríl 2021. Meniny má Jela, zajtra Marcel.

Slovenská moderátorka mesiac po pôrode: Ukázala brucho... FOTO Diana, kto za teba rodil?!

Diana, kto za teba rodil?!
Diana, kto za teba rodil?!
Zdroj: Instagram D.H.
04.03.2021 20:00

BRATISLAVA - Takmer presne pred mesiacom sme ako prví priniesli informáciu, že z moderátorov Diany Hágerovej a Romana Juraška sa stali dvojnásobní rodičia. Sympatická blondínka priviedla na svet synčeka, no a po štyroch týždňoch... Môže takto vyzerať?!


Kým niektoré mamičky sa s popôrodnými kilami pasujú aj niekoľko týždňov či rokov, pohľad na Dianu, ktorá porodila len začiatkom februára, vám rozum nepoberie. Usmievavá kráska totiž vyzerá, akoby ani nerodila. Najnovšie na svoj Instagram zazdieľala fotku, kde ukázala svoje bruško a človek by si povedal, že táto žena asi ani nemá deti. 

Jej figúra totiž vyzerá absolútne dokonalo. A neušlo to ani jej sledovateľom na sociálnej sieti. Na snímke pózuje v tope, ktorý odhaľuje jej krivky a nech sa už pozeráte akokoľvek, kilá navyše by ste hľadali márne. „Za teba kto rodil tie dietičky," nechápala Dianina kamarátka, misska Ľubica Šimiaková. 

Diana Hágerová predviedla dokonalú figúru. A to iba mesiac po pôrode synčeka!
Slovenská moderátorka mesiac po
Zdroj: Instagram D.H.

A podobných komentárov bolo rovno niekoľko. Našli sa aj dámy, ktoré od moderátorky pýtali tipy, ako sa po pôrode dostať do takejto skvelej formy. „Deväť mesiacov nevoľností a človek sa veľmi nezmení," žartovala dvojnásobná mamina, ktorá vyzerá naozaj perfektne. . 


Galéria

Diana, kto za teba Diana Hágerová a Roman Diana Hágerová predviedla dokonalú Diana Hágerová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články