Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

Mojsej už roky žije bez Nory: Jeho milostný život? Hotová idylka!

Braňo Mojsej
Braňo Mojsej
Zdroj: Jan Zemiar
10.02.2021 16:00

TATRANSKÁ LOMNICA - Braňo (52) a Nora (52) Mojsejovci boli rozhodne najkontroverznejšou dvojicou slovenského šoubiznisu. A hoci to mnohí vnímali tak, že tí dvaja sú pre seba stvorení, v novembri 2012 ich súd rozviedol. Netrvalo ale dlho a srdce hudobníka a abstinujúceho alkoholika si získala sympatická Janka, s ktorou v týchto dňoch oslávil 8. výročie vzťahu.


VIDEO: Pozrite si archívny rozhovor s Braňom Mojsejom, keď bol hosťom relácie SHOWTIME

O živote Braňa Mojseja by sa dalo hovoriť hodiny a hodiny. Oveľa viac ako hudobnou kariérou pútal pozornosť manželstvom s Norou, okázalým životným štýlom, alkoholickými excesmi a viacerými škandálmi...

Mojsej už pár rokov bojuje s metlou ľudstva. Podľa všetkého už však viac ako 2 roky abstinuje. Dokonca založil MOJSEJ clinic, je z neho laický terapeut a pomáha ľuďom s podobnými problémami.


Abstinujúci alkoholik a terapeut Braňo Mojsej varuje pred nástrahou karantény: Takto zničíte samých seba!


Braňovi je, nepochybne, veľkou oporou jeho snúbenica Janka. Ako hudobník na svojom profile na Facebooku prezradil, v týchto dňoch oslávili už 8. výročie vzťahu. Pri pohľade na ich spoločné fotky niet pochýb, že si rozumejú. Priatelia nešetria gratuláciami a pochvalami, že tvoria ozaj vydarený pár. No povedzte úprimne, povedali by ste pred rokmi, že Mojsej bude milovať inú ženu, než Noru?!

Braňo Mojsej a jeho snúbenica Janka sú spolu už 8 rokov.
Braňo Mojsej so snúbenicou
Zdroj: Facebook BM

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Braňo Mojsej Braňo Mojsej Braňo Mojsej Braňo Mojsej Braňo Mojsej a jeho Braňo a Nora Mojsejovci, Braňo a Nora Mojsejovci,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Facebook, TV Joj, Ján Zemiar, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články