Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

Ďalšia Kollárova mamička sa doráňala: FOTO Dochrámaná noha a vyrazený dych!

Ďalšia Kollárova mamička sa doráňala!
Ďalšia Kollárova mamička sa doráňala!
17.01.2021 17:00

BRATISLAVA - Väčšina kútov nášho Slovenska sa počas tohto víkendu tešila zo snehovej nádielky. Tá mnohých vylákala do prírody, pobyt vonku si vo veľkom vychutnávajú najmä rodinky s deťmi. A na potulky v bielej perinke to zlákalo aj Barboru Balúchovú a jej synčeka Alexa...


Barbora svojmu synčekovi venuje všetok voľný čas, no a počas víkendu sa spoločne vybrali von. Malý Alex nasadol na bicykel a mamina veselo cupkala za ním. Lenže zasnežená zem si vyžaduje aj vhodnú obuv - čižmy s takmer hladkou podrážkou a sneh k sebe akosi nepasujú, no a Balúchová to okúsila na vlastnej koži. 

Barbore sa vypomstila vychádza so synčekom. Do prírody si obula nevhodné topánky a skončila s vyrazeným dychom.
Ďalšia Kollárova mamička sa
Zdroj: Instagram B.B.

„U** nie sú momentálne najvhodnejšie na prechádzku. Dvakrát pád, jedenkrát vyrazený dych," posťažovala sa blondínka na svojom Instagrame. To ešte celú vec brala s relatívnou pohodou, rovnako ako jej synček. „Hlavne, že Alex mal zábavu, že mu mama robí program," napísala a dodala, že "stará chcela mladou byť". 

Tvrdé pády si odnieslo aj jej koleno
Ďalšia Kollárova mamička sa
Zdroj: Instagram B.B.

Ibaže pád zemi napokon neskončil "len" vyrazeným dychom. Speváčka si zranila aj nohu a tá sa začala ozývať čoraz viac. „Tak kolienko asi dostalo zabrať viac, ako som si myslela. A, bohužiaľ, len horšie a horšie. A to mám cez týždeň toľko roboty, že neviem, čo spravím," vyjadrila sa speváčka k fotke svojho opuchnutého kolena, no keďže zakrátko zobrala svojho drobca na sánkovačku, až také zlé to snáď nie je. 


 

 


Galéria

Ďalšia Kollárova mamička sa Barbore sa vypomstila vychádza Tvrdé pády si odnieslo Barbora Balúchová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články