Sobota, 15. máj 2021. Meniny má Žofia, zajtra Svetozár.

FOTO Beňová (52) týždeň po pôrode ohuruje: Wau, vyzerá výborne!

Monika Beňová porodila presne 1. novembra.
Monika Beňová porodila presne 1. novembra.
Zdroj: Facebook/Monika Beňová
10.11.2020 18:12

BRATISLAVA - Monika Beňová sa už vyše týždňa teší z dcérky, ktorej spolu s partnerom dali meno Lea. V nedeľu spolu s rodinou oslavovali jej prvé dni na svete. A pri tejto príležitosti politička zverejnila sociálnej sieti niekoľko fotiek. Pozrite, vyzerá výborne!


Monika Beňová je už týždeň dvojnásobnou mamou. Tridsaťdva rokov po synovi Martinovi priviedla prvého novembra na svet dcérku. S nového prírastku sa teší celá rodina, o čom svedčí aj spontánna oslava pre malú Leu. A politička sa pár dní po nej na sociálnej sieti Facebook pochválila zábermi. 

„Naša Lea mala v nedeľu týždeň a dostala od veľkého brata a Grétky plyšiačikov a také múdre hračky všelijaké a prísľub, že ju Maťo bude celý život rozmaznávať, potom svoju prvú narodeninovú tortu - plienkovú od tety Eriky a uja Ľuba, od Táničky dupačky a malú žirafku, od Lacka tepláčiky a pyžamko a tak... Od tatina a maminy veľkú pusu a stískanie,“ opísala oslavu Beňová.


Monika Beňová porodila: V 52 rokoch priviedla na svet dievčatko!


„Niekedy, keď spí, a micinka spí vlastne stále s výnimkou toho, keď papá (lebo to ostatné robí tiež pospiačky, na ňu len tak pozerám a buď plačem alebo sa snažím plač prehltnúť. Tá láska k nej je dojemná,“ priznala čerstvá mamička, ktorá zverejnila aj niekoľko fotiek. Úplne najviac fanúšikov určite zaujala snímka, na ktorej je práve Monika. 

Len týždeň po pôrode vyzerá Beňová výborne. Spokojnosť a šťastie sa na nej úplne odzrkadluje. Je na nej úplne vidieť, že prežíva najradostnejšie obdobie svojho života. Veď uznajte sami!

Monika Beňová sa na Facebooku pochválila fotkou z prvej oslavy jej dcérky. Politička týždeň po pôrode vyzerá výborne.
FOTO Beňová (52) týždeň
Zdroj: Facebook M.B.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Monika Beňová porodila presne Monika Beňová sa na

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články