°C

Utorok, 24. november 2020. Meniny má Emília, zajtra Katarína.

Adela a Viktor narážajú na prekážky: Komplikácie s adopciou!

Viktor a Adela Vinczeovci
Viktor a Adela Vinczeovci
Zdroj: Instagram VV
20.10.2020 15:30

BRATISLAVA - Nie je žiadnym tajomstvom, že Adela Vinczeová a Viktor Vincze majú problémy s počatím vlastného dieťaťa. Rozhodli sa teda ísť cestou adopcie. Narážajú však na rovnaké problémy ako kopec ďalších ľudí...


Detské domovy sú plné "odložených" detí a zároveň je na Slovensku mnoho párov, ktoré nemôžu mať deti. Situácia s osvojením však nie je taká jednoduchá, ako sa môže na prvý pohľad zdať. 

K párom zvažujúcim adopciu patria aj známi moderátori Adela a Viktor Vinczeovci. Viktor už dávnejšie priznal, že má problém s plodnosťou a adopciu vidí ako jednu z možností. No každý pár, ktorý sa pre túto cestu rozhodne, čelí mnohým prekážkam. 

Okrem niekoľkonásobného preverovania je základným problémom fakt, že mnoho detí v domovoch vôbec nie je možné adoptovať. „Väčšinu detí v detských domovoch ich biologickí rodičia neuvoľnili na adopciu. Takže väčšina detí je neadoptovateľných,” vysvetlil Vincze fanúšičke, ktorú zaujímalo, prečo sa na adopciu dieťaťa čaká tak dlho, keď ich je tak veľa opustených. 

Známi moderátori sú zatiaľ stále len na začiatku cesty. „My sme ale ešte stále len v prípravnom procese, ktorý nie je uzavretý,” prezradil Viktor. 

Adela a Viktor narážajú
Zdroj: Instagram VV
 


Galéria

Viktor a Adela Vinczeovci

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články