°C

Utorok, 27. október 2020. Meniny má Sabína, zajtra Dobromila.

Božská Dara v totálne mini šortkách: Toto dokonalé telo nemá z posilňovne!

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Instagram DR
16.09.2020 18:00

PRAHA - Speváčka Dara Rolins je známa tým, že svoje telo udržiava v perfektnej forme. Pri pohľade na ňu len ťažko veriť, že tie dokonalé krivky nie sú vydreté v posilňovni.


Kariéru robí už takmer 40 rokov a je mamou 12-ročnej dcéry, no asi málokto by tipoval, že Dara Rolins bude mať v decembri už 48 rokov. Udržiava sa totiž v takej forme, že do vrecka strčí aj mladšie ročníky. 

Božská Dara v totálne
Zdroj: Instagram DR

Aktuálne sa na sieti Instagram pochválila sériou fotiek v ultra krátkych šortkách a s odhaleným bruchom. Hoci svoje vypracované telo naozaj neskrýva, neustále mnohých doslova ohúri, ako parádne vyzerá. 

A pri pohľade na to bruško si určite veľa ľudí povie, že je za tým drina v posilňovni. Speváčka však fitnescentrá neobľubuje a nevenuje sa ani toľko populárnemu behu. 

Božská Dara v totálne
Zdroj: Instagram DR

„Mohlo by sa zdať, že som práve dobehla. Tak nie, nedobehla, prišla. Každý máme niečo, čo nám sedí, ide, vyhovuje, no a beh medzi tie moje obľúbené aktivity nepatrí. Preferujem svižnú chôdzu,” uviedla Dara s tým, že sa ešte venuje joge a tancu. „Ale žiadna posilka, ani ďalšie športy vlastne nepraktizujem,” dodala. 

Ženy v jej príspevku zaujal práve tento "návod", mužov zas zadok v mini šortkách. 

Božská Dara v totálne
Zdroj: Instagram DR


Galéria

Dara Rolins

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články