°C

Pondelok, 28. september 2020. Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela.

Nečakané FOTO slovenskej herečky: Tehotná a... ÚPLNE HOLÁ!

Hereckí kolegovia Martin Mňahončák a Monika Horváthová
Hereckí kolegovia Martin Mňahončák a Monika Horváthová
Zdroj: TV JOJ
14.08.2020 11:00

BRATISLAVA - Herečka Monika Horváthová je aktuálne druhý raz tehotná. A rozhodla sa nechať svoje tehotenstvo aj zvečniť. Koncom júna zverejnila decentné fotografie s bruškom, no teraz prekvapila nahotou. Na Instagram zavesila záber, na ktorom je úplne vyzlečená.


Monika Horváthová z jojkárskeho seriálu Pravá tvár je tehotná so svojím priateľom Dominikom. S tým sa dala dokopy ešte počas svojho prvého tehotenstva, keď jej nevyšiel vzťah s hereckým kolegom Matejom Marušinom, biologickým otcom jej dcérky. 

To, že si zakladá rodinu s Dominikom, vyšlo najavo koncom júna, keď sa herečka pochválila tehotenskými fotografiami na sociálnej sieti Instagram. Oblečená v bielej košeli hrdo ukazovala svoje bruško. 

Evidentne však pri fotení vznikli aj odvážnejšie zábery. A Monika dokonca nabrala odvahu jeden z nich aj zverejniť. V takzvanom príbehu sa totiž na jej profile objavila snímka, na ktorej na sebe nemá oblečené naozaj nič. A zdá sa, že okrem bruška sa tehotenstvo na jej postave nijako nepodpísalo. 

Nečakané FOTO slovenskej herečky:
Zdroj: Instagram MH/Michal Hudec

„S nahotou som sa už stretla pri rôznych produkciách/pri natáčaní filmu, v divadle/. Je neodmysliteľnou súčasťou každého z nás a v umení má taktiež svoje miesto. Vždy mi záleží na tom, aby mala pointu a bola skutočne estetickým zážitkom. Tentokrát som sa postavila nahá pred objektív Michala Hudeca a musím povedať, že nikdy som jej nedala hlbší zmysel ako v tento moment. Veď čo môže byť estetickejšie, než nahé ženské telo, ktoré nosí pod srdcom dieťatko? A tak sa nebojím vám tú krásu ukázať, lebo viem, že aj v tomto prípade ide o nádherné umenie,” napísala herečka k fotografii. 


Galéria

Hereckí kolegovia Martin Mňahončák

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články