°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

Rozchod počas tehotenstva a teraz... dieťa s novým mužom: Jojkárska herečka je opäť v očakávaní!

Martin Mňahončák, Monika Horváthová a Marek Geišberg
Martin Mňahončák, Monika Horváthová a Marek Geišberg
Zdroj: TV JOJ
29.06.2020 10:00

BRATISLAVA - Herečka z jojkárskeho seriálu Pravá tvár Monika Horváthová má dcérku s kolegom Matejom Marušinom. Dvojica sa však rozišla ešte počas tehotenstva a brunetka si našla iného partnera. Teraz spolu očakávajú bábätko.


V lete 2018 porodila herečka Monika Horváthová dcérku, ktorej otcom je jej kolega Matej Marušin. V čase pôrodu však už pár netvorili. Herečka privítala dcérku po boku iného muža. 

Práve svojho aktuálneho partnera Dominika považuje aj za skutočného otca malej Melanky „Otec je ten, ktorý dieťa (dcéru) miluje a chráni ju, má strach, keď nie je v poriadku. Ktorého každý deň zaujíma, ako sa skutočne má a plní všetky jej potreby. Ktorý ju vychováva a ktorý sa najúprimnejšie teší z jej pokrokov. Ktorý jej vytvoril nádhernú minulosť, je neodmysliteľná časť jej prítomnosti a spolu s matkou jej buduje stabilnú budúcnosť... Takže ÁNO, Dominik je Melinkin OTEC,“ napísala Monika a dodala: „Všetko ostatné nestojí ani za reč...“ uviedla v máji na Instagrame. 

Rozchod počas tehotenstva a
Zdroj: Instagram M.H.

Najnovšie ale herečka prezradila, že Dominik sa čoskoro stane opäť otcom a tentoraz aj biologickým. Dvojica totiž spolu čaká bábätko. „V živote človeka sú momenty, ktoré nepotrebujú slová... ako napríklad LÁSKA. Tu je teda najkrajší dôkaz tej našej nekonečnej LÁSKY. ♥️ ĽŤ D,” napísala Monika k fotkám, na ktorých sa už chváli tehotenským bruškom. 


Galéria

Martin Mňahončák, Monika Horváthová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články