°C

Streda, 30. september 2020. Meniny má Jarolím, zajtra Arnold.

FOTO Adela Vinczeová zhodila oblečenie: WAU, Aha na to telo v bikinách!

Adela Vinczeová s manželom Viktorom Vinczem
Adela Vinczeová s manželom Viktorom Vinczem
Zdroj: Instagram V.V.
05.08.2020 02:10

BRATISLAVA - Leto máme v plnom prúde a niekoľko posledných dní bolo naozaj horúcich. Vysoké teploty a slniečko mnohých z nás vyzliekli do plaviek, no a výnimkou nie sú ani známe osobnosti. Medzi nimi aj moderátorka Adela Vincezová (39), ktorú v bikinách zdokumentoval jej manžel Viktor Vincze (29).


Sociálne siete sa aktuálne len tak hemžia polonahými zábermi našich celebritiek, ktoré si leto užívajú pri vode. Kým niektorí si ,vzhľadom na situáciu, radšej užívajú krásy Slovenska a čľupkajú sa v našich jazerách, iní sa vybrali dovolenkovať k moru. Adela a Viktor ale trávia spoločný čas doma, no a tieto chvílľky si zjavne naplno vychutnávajú. 

Naša najpopulárnejšia moderátorka nikdy nepatrila k ženám, ktoré majú potrebu prezentovať sa v provokatívnych outfitoch či vytasovať svoje krivky na obdiv sveta. Aktuálne sa ale predsa len na Instagrame objavila jej fotka v bikinách, no a na svedomí ju má pyšný manžel Viktor. Ten svoju polovičku zvečnil pri práci v záhradke.

Adela Vincezová sa môže pochváliť takouto parádnou postavičkou.
FOTO Adela Vinczeová zhodila
Zdroj: Instagram V.V.

Moderátor si pri pohľade na svoju milovanú manželku vychutnával kávu, no týmto momentom, z ktorého srší domáca pohodička, sa neskôr pochválil aj na svojom Instagrame. Záber na Adelu v bikinách je síce iba momentkou, no pri pohľade na blondínku nikomu nemôže uniknúť, že  disponuje perfektným telom. Pozrite na tú parádnu postavičku! 


Galéria

Adela Vinczeová Adela Vinczeová s manželom Adela Vincezová sa môže Adela Vinczeová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články