°C

Utorok, 1. december 2020. Meniny má Edmund, zajtra Bibiana.

FOTO Je to ešte ona? Nora Mojsejová sa stráca pred očami... Ukázala sa aj v plavkách!

Nora Kabrheľová
Nora Kabrheľová
08.07.2020 10:00

BRATISLAVA - Podnikateľka Nora Kabrheľová (61), v minulosti viac známa ako Nora Mojsejová, si získala medzi Slovákmi svojich fanúšikov. K popularite jej iste dopomohli aj jej legendárne výroky a komik Fero Joke, ktorý ju s radosťou paroduje. Teraz potešila svojich priaznivcov fotografiou a krátkym videom v plavkách.


Nora Kabrheľová má na svojom Instagrame celkom slušnú základňu fanúšikov. Tridsaťtisíc sledovateľov rozhodne nie je na zahodenie. Mnohí ju považujú doslova za kráľovnú či udavačku trendov. Naposledy sa podnikateľka a niekdajšia reality hviezda pochválila záberom zo záhrady. „Fajne teplo. Pekný deň vám,” napísala k fotke.

Nora Kabrheľová je štíhla ako prútik. Vyzerá na nepoznanie.
FOTO Je to ešte
Zdroj: Instagram N.K.

Nebolo by na tom nič zvláštne, keby tmavovláska nebola takmer na kosť vychudnutá. Kedysi pevná žena s oblejšou tvárou sa doslova stráca pred očami a dnes vyzerá ako prútik. Z váhy jej ubudlo množstvo kilogramov. Ženy v jej veku sa len málokedy môžu pochváliť štíhlou postavou, i keď Norike by nejaký ten „wiener schnitzel" nezaškodil. Fanúšikovia sú však s jej vzhľadom nadmieru spokojní a pod jej fotografiou sa objavili komentáre ako „Veď vy vyzeráte lepšie jak Donatella Versace,” či „Ty ako dobre vyzeráš, ty potvora jedna.”

Okrem toho si uplynulé dni užívala slnečné počasie a kúpanie v bazéne aj so svojou sestrou Erikou. Pravdepodobne ona jej urobila krátke video z vody, ktoré rodáčka z Trenčína zverejnila v príbehu. Na ňom sa fanúšikom ukázala rovno v plavkách a odhalila svoj dekolt.

Nora Kabrheľová sa pochválila aj záberom so sestrou.
FOTO Je to ešte
Zdroj: Instagram N.K.


Galéria

Nora Kabrheľová Nora Kabrheľová je štíhla Nora Kabrheľová sa pochválila Nora Mojsejová sa pochválila Nora Kabrheľová Nora Kabrheľová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články