°C

Piatok, 25. september 2020. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Rytmus na FOTO s parádnou kočkou: Wau, toto je fakt jeho svokra?!

Patrik Rytmus Vrbovský so synom a svokrou Líviou
Patrik Rytmus Vrbovský so synom a svokrou Líviou
Zdroj: Instagram JA
17.06.2020 16:00

BRATISLAVA - Toto snáď ani nemôže byť pravda! moderátorka Jasmina Alagič dnes zverejnila fotografiu svojho manžela Patrika Rytmusa Vrbovského po boku ženy, ktorá nevyzerá, že by bola o čo i len rôčik od neho staršia. No ide pritom o jeho svokru Líviu!


Dnes je deň, keď oslavuje svoje narodeniny mama moderátorky Jasminy Alagič. Tá pri tejto príležitosti zverejnila fotografiu, na ktorej v pôrodnici pózoval hrdý otecko Patrik Rytmus Vrbovský so synčekom Sanelom a práve svojou svokrou. 

No identita ženy na fotografii na prvý pohľad vôbec nie je jasná. Keby nebolo popisu, nikomu by ani nenapadlo, že ide o babičku malého Sanela. „Najdrahšia naša mami, babi. Prajeme Ti krásne narodeniny! Dnes, na Tvoj sviatok, som vybrala moju najobľúbenejšiu fotku z pôrodnice,” napísala na úvod blahoželania Jasmina. 

No aj pri opakovanom pohľade na záber sa len ťažko verí, že Rytmusovi naozaj robí na zábere spoločnosť jeho svokra. „Ja odpadnem! Vyzerá na 35,” napísala jedna z komentujúcich. „Babi? Skôr Paťova sestra,” dodala ďalšia. 


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články