Sobota, 15. máj 2021. Meniny má Žofia, zajtra Svetozár.

FOTO Zničené telo známej Slovenky: Silná alergia a nohy samý pľuzgier... Nič pre slabé žalúdky!

Lenka Vacvalová má poriadne zničené telo.
Lenka Vacvalová má poriadne zničené telo.
Zdroj: Instagram L.V.
15.06.2020 18:00

PRAHA - Minulý týždeň sme na Topkách písali o slovenskej moderátorke Lenke Vacvalovej (30), ktorá sa dala na charitatívny projekt, počas ktorého za 9 dní odbehne 500 km. Na ceste je už 7. deň. A jej telo to poriadne poznačilo. Dostala silnú alergiu, jej nohy sú samý pľuzgier a chrbát... Au!


Tak toto budú poriadne vydreté peniaze! Lenka Vacvalová je herečkou a moderátorka módnej televízie Fashion Tv. No hoci je Slovenka, oveľa viac pôsobí v susedných Čechách. Práve tam aktuálne rozbehla charitatívny projekt, ktorým chce podporiť onkologicky choré deti .


MEGA šialenstvo moderátorky Vacvalovej: Je samá odrenina... Fúúú, toto chce poriadnu odvahu!


Jej cieľom je odbehnúť za 9 dní 500 kilometrov cez Krkonoše... A bez akejkoľvek pomoci. Po celý čas pritom nosí na chrbte batoh so všetkými svojimi vecami. A už si to pomaly odnáša svoju daň - jej telo totiž vyzerá ako po poriadnej nakladačke. 

Ryšavka svoje dobrodružstvo detailne mapuje na sociálnej sieti Instagram, kde sa najnovšie podelila aj o nie práve oku lahodiace fotky svojich zničených telesných partií. 7 dní vo vlhkých teniskách a odbehnutých viac ako 50 km denne má totiž za výsledok, že jej chodidlá sú samý pľuzgier.

FOTO Zničené telo známej
Zdroj: Instagram L.V.

O nič lepšie nevyzerá ani zvyšok jej nôh... Známa Slovenka totiž dostala silnú alergiu na trávu, cez ktorú beží. Kožu má tak celú posiatu drobnými červenými vyrážkami. No a aby toho nebolo málo, batoh, ktorý celý čas nosí na chrbte, jej úplne odrel chrbát. 

FOTO Zničené telo známej
Zdroj: Instagram L.V.

FOTO Zničené telo známej
Zdroj: Instagram L.V.

Ak chcete Lenkinu snahu podporiť a prispieť na zážitkovú terapiu onkologicky chorých detí, môžete tak urobiť TU»


Galéria

Lenka Vacvalová má poriadne

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články