°C

Nedeľa, 31. máj 2020. Meniny má Petronela, Petrana, zajtra Žaneta.

FOTO Judínyová porodila: Hrdý otec Skrúcaný dorazil do nemocnice... Idem skúsiť pozrieť Eriku!

Štefan Skrúcaný prišiel pozrieť svoju Eriku do nemocnice.
Štefan Skrúcaný prišiel pozrieť svoju Eriku do nemocnice.
Zdroj: Vlado Benko Jr.
21.05.2020 14:00

BRATISLAVA - Včera sme na Topkách informovali, že z Eriky Judínyovej (49) a Štefana Skrúcaného (60) sa stali rodičia. Markizáčka priviedla v stredu o 11:20 na svet dievčatko, ktorej s manželom dali meno Ella. A dnes sa nám podarilo nafotiť hrdého otecka na ceste do nemocnice - prišiel pozrieť svoje dievčatá!


Počas včerajšieho dňa nastal v slovenskom šoubiznise hotový babyboom. Predpoludním sa totiž na verejnosť dostala informácia, že porodila manželka hokejistu Mariána Gáboríka, Ivana Surovcová. A už o pár hodín neskôr médiá obletela správa o ďalšom promi pôrode. Mamičkou sa stala aj markizácka moderátorka Erika Judínyová. 


Z Eriky Judínyovej a Števa Skrúcaného sú rodičia: Prvá reakcia otca!


Tá svojmu manželovi Štefanovi Skrúcanému priviedla v stredu o 11:20 na svet dievčatko, ktorému dali meno Ella. No a šťastný otecko po radostnej novinke doma dlho neobsedel. Hoci informácia na stránke Univerzitnej nemocnice oznamuje, že návštevné hodiny sú do odvolania kvôli zúriacemu koronavírusu zakázané, rozhodol sa vyskúšať šťastie. 

Štefan Skrúcaný prišiel zistiť, či by mohol vidieť svoju manželku Eriku a dcérku Ellu.
FOTO Judínyová porodila: Hrdý
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Nášmu fotografovi sa ho vo štvrtok popoludní podarilo nafotiť na ceste do nemocnice. „Ďakujem za gratulácie. Idem skúsiť pozrieť Eriku,“ povedal, keď zbadal novinárov. Či na gynekologickom oddelení napokon uspel a mohol sa so svojou manželkou a dcérkou vidieť, nevedno. Faktom však je, že nejaký čas v nemocnici pobudol. 

Štefan Skrúcaný vyšiel z nemocnice až po 2,5 hodinách.
FOTO Judínyová porodila: Hrdý
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Viac FOTO v GALÉRII»


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články