°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Tehotná Mokráňová to nevydržala: Partner vybral meno pre dcérku... V živote som také nepočula!

Lucia a Martin vybrali meno pre dcérku!
Lucia a Martin vybrali meno pre dcérku!
Zdroj: TV MARKÍZA
21.04.2020 11:19

BRATISLAVA - Čas do pôrodu sa tehotnej Lucii Mokráňovej (28) pomaly, ale isto kráti. Svojmu partnerovi už onedlho privedie na svet prvé spoločné dieťatko, no a najnovšie opäť prezradila niekoľko zaujímavých detailov. Meno pre bábätko už majú jasné!


Sexi fitneske obrátil jej partner Martin život doslova naruby. Po rozchode s dlhoročným predchádzajúcim partnerom sa láska objavila ako blesk z jasného neba, netrvalo dlho a pomerne čerstvý pár sa rozhodol pre vážny krok. Lucka sa po prevalení tehotenstva netajila tým, že bábätko bolo plánované. 

S touto skutočnosťou logicky prišlo aj na spoločné bývanie. Blondínka sa rozhodla odsťahovať z hlavného mesta, Bratislavu vymenila za Žilinu. Práve tam býva jej polovička, v rodinnom dome už zariaďujú všetko potrebné pre príchod svojej vytúženej dcérky. No a aktuálne prezradila aj ďalšiu milú správu

Tehotná Mokráňová to nevydržala:
Zdroj: Jan Zemiar

S Martinom už pre svoje dievčatko vybrali meno. Teda ani nie tak oni, finálnu verziu navrhol práve sympatický Žilinčan. „Vybral ho priateľ. Mal v tom od začiatku jasno. Meno si zatiaľ necháme pre seba, ale nie je slovenské a musím povedať, že som také meno ani nepočula. Priateľ ho počul v zahraničí a povedal si, že keď bude mať dievča, musí sa volať takto,” prezradila Lucka a dodala, že chlapčenské meno zasa vyberala ona – ak by sa im narodil synček, volal by sa Matteo. 

Páči sa vám chlapčenské meno Matteo?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 1313Galéria

Lucia Mokráňová s partnerom Lucia a Martin vybrali Lucia Mokráňová Lucia Mokráňová Lucia Mokráňová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články