°C

Streda, 3. jún 2020. Meniny má Karolína, zajtra Lenka.

Spred kamier za pokladňu: Známa herečka prišla o prácu kvôli KORONAVÍRUSU... Pracuje v supermarkete!

Hviezda z televízie zarezáva v potravinách.
Hviezda z televízie zarezáva v potravinách.
Zdroj: Instagram B. M.
08.04.2020 19:01

PRAHA - Po tom, ako zavedenie prísnych opatrení v Česku spôsobilo závratné škrty v divadlách aj televízii, mnohí herci zostali bez svojho pravidelného príjmu. Mnohí z nich sa preto obracajú, ako vedia. Herečka Barbora Mottlová (33) sa taktiež zariadila po svojom.


Pandémia vírusu COVID-19 a s ním spojené opatrenia znemožnili prácu mnohý ľuďom. Neobišli ani televíznych či divadelných hercov. Kým mnohí z nich prísne obmedzenia nahlas kritizovali, ďalší namiesto sťažností začali premýšľať nad spôsobmi, ako si počas pretrvávajúcej karantény zabezpečiť príjem. Výnimkou nebola ani sexi herečka Barbora Mottlová, známa napríklad zo seriálov Ulica či Ordinácia v ružovej záhrade.

Herečka Barbora Mottlová sa aktuálnou situáciou nedala zlomiť.
Spred kamier za pokladňu:
Zdroj: Instagram B. M.

Tá sa rozhodla pre prácu na míle vzdialenú herectvu. Televízne kamery vymenila za firemné tričko a posadila sa za kasu jedného z českých reťazcov supermarketov. Svoju dočasnú kariéru však ako prehru rozhodne nevidí. Práve naopak - berie ju ako skvelú skúsenosť. „Už druhý týždeň robím v samoške na pokladni. Vďaka tomu mám dobrý pocit z odvedenej práce, učím sa nové veci a hlavne som spoznala super partiu ľudí. Som vďačná za to, čo mám a čo vďaka tejto 'divnodobe' spoznávam. Ľudia, majte sa radi!” uviedla mladá herečka na svojom Instagrame.

Z herečky Barbory Mottlovej je momentálne pokladníčka v supermarkete.
Spred kamier za pokladňu:
Zdroj: Instagram B. M.

Na rozdiel od niektorých svojich kolegov, ktorí vyplakávajú na sociálnych sieťach, blondínka sa so situáciou rýchlo vyrovnala a povedala si, že na obtiaž rozhodne nikomu nebude. „Zo dňa na deň som prišla o všetku prácu tak, ako veľké množstvo ľudí okolo mňa. Beriem situáciu takú, aká je, a vychádzam z nej. Nedá sa nič robiť. Neplačem. Nesedím doma na zadku a nečakám, kým mi dôjdu peniaze. Nechcem sa od nikoho nechať vyživovať a keď mám zdravé nohy a ruky, nebudem si ani požičiavať, aby som si mohla doma váľať šunky,” vysvetlila svoje rozhodnutie. 

Sexi Bára Mottlová nechce nikomu zostať na krku a svoje dočasné povolanie berie s nadhľadom.
Spred kamier za pokladňu:
Zdroj: Instagram B. M.

Odvahu a bravúrny prístup k životu herečke plne schvaľujeme. A mnohí ďalší by si z akčnej blondínky mohli brať príklad.

Páči sa vám, ako si herečka poradila so situáciou?

65 % nie
áno 35 %

Hlasovalo: 3117Galéria

Hviezda z televízie zarezáva Herečka Barbora Mottlová sa Z herečky Barbory Mottlovej Sexi Bára Mottlová nechce

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články