°C

Nedeľa, 16. február 2020. Meniny má Ida, zajtra Miloslava.

Hviezda šou Tvoja tvár znie povedome: Sexi vystúpenie, ale... Ups, skončilo sa trapasom!

Eva Burešová predviedla sexi vystúpenie, ale... Outfit jej vyrobil menší trapas.
Eva Burešová predviedla sexi vystúpenie, ale... Outfit jej vyrobil menší trapas.
Zdroj: Profimedia
24.01.2020 09:00

PRAHA - Chcela byť sexi, ale...! Česká speváčka Eva Burešová (26) bola v stredu večer jedným z hosťom na koncerte kapely Botox. Na pódium dorazila v sexi kožených šatách, ktoré doplnila vysokými čižmami nad kolená. Lenže - stačilo sa zadívať kúsok pod sukňu a... Ups, malé módne faux pas!


Eva Burešová sa do povedomia verejnosti dostala ešte v roku 2011 v šou Česko Slovensko má talent. Vtedy predviedla, že na hudobnú scénu rozhodne patrí a dnes je jej neodmysliteľnou súčasťou. Pred dvomi rokmi dokonca hviezdila v českej verzii šou Tvoja tvár znie povedome. 

V stredu tmavovlásku pozvala česká skupina Botox, aby vystúpila ako hosť na ich koncerte v Prahe. Kráska na túto príležitosť zvolila naozaj sexi oblečenie - kožené upnuté šaty, ktoré pekne lemovali jej super postavu, vysoké čižmy nad kolená a punc zmyselnosti tomu všetkému dodali tmavé pančušky. 

No a práve tie sa talentovanej speváčke vypomstili. Vizuálne sexi vystúpenie totiž poznamenalo menšie módne faux pas - obrovská diera, ktorá svietila tesne pod minisukňou. No tú si zrejme ani nikto nevšimol. Muži sa bez pochýb sústredili na úplne iné časti Evinho „outfitu“ a ženy sa bez pochýb nechali uniesť jej speváckym výkonom.

FOTO v GALÉRII»

VIDEO: Týmto vystúpením v šou Česko Slovensko má talent sa Eva Burešová v roku 2011 zapísala do pamäti verejnosti 


Galéria

Eva Burešová predviedla sexi Eva Burešová si na Čierne pančušky sa Eve Eva Burešová v roku Eva Burešová Eva Burešová Eva Burešová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Profimedia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články