°C

Utorok, 25. február 2020. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Svetovú súťaž krásy vyhrala Češka: Obvinenie z podvodu!

Svetové finále súťaže Miss poznačil škandál.
Svetové finále súťaže Miss poznačil škandál.
Zdroj: Instagram K.K.
20.01.2020 13:58

MEXIKO - Česi majú dôvod na radosť! Korunku jednej zo svetových súťaží krásy uchmatla práve rodáčka z Brna Karolína Kokešová (23). Samotné finále však poznačil škandál, aký vo svete nemá obdobu.


Vo svete existuje niekoľko súťaží krásy. Jednou z nich je aj Miss Global, ktorá má za sebou už siedmy ročník. Číslo sedem síce prinieslo šťastie krásnej Češke, no pre organizátorov sa neskončilo práve najlepšie. Finále, ktoré sa konalo uplynulý piatok v Mexiku a trvalo až šesť hodín, poznačil kuriózny škandál.

Prenos pozorne sledovali aj zástupcovia českej súťaže, po prerušení zostali poriadne šokovaní.
Svetovú súťaž krásy vyhrala
Zdroj: Instagram K.K.

O ten sa postaral jeden z hlavných sponzorov súťaže, ktorý počas priameho prenosu vybehol na pódium a finalistky obvinil z podvodu a manipulácie s výsledkami. Údajne sa mu totiž nepáčilo, že do boja o hlavný titul nepostúpila jeho favoritka z Mexika. Na pódiu sa strhla hádka a situácia sa vyostrila natoľko, že prenos, ktorý bežal na internetovom kanáli Youtube, museli predčasne ukončiť.

Vysielanie prerušili a víťazku nakoniec vyhlásili mimo kamier.
Svetovú súťaž krásy vyhrala
Zdroj: Instagram K.K.

K vyhláseniu výsledkov tak nakoniec došlo asi o pol hodiny neskôr, mimo kamier a svetiel reflektorov. Nepríjemná situácia sa však stala nezabudnuteľnou pre mladú brunetku z Brna. Porota totiž nakoniec rozhodla, že práve Karolínu Kokešovú bude najbližší rok zdobiť korunka a titul najkrajšej ženy planéty.

Titul najkrajšej ženy planéty podľa Miss Global získala Češka Karolína Kokešová.
Svetovú súťaž krásy vyhrala
Zdroj: Instagram K.K.

Krásna rodáčka z Brna Karolína Kokešová.
Svetovú súťaž krásy vyhrala
Zdroj: Instagram K.K.

Že vôbec k verdiktu došlo, prekvapilo aj samotnú víťazku. „Po všetkom, čo sa udialo, som nečakala, že vôbec bude vyhlásenie a tým menej, že sa umiestnim. Doteraz tomu nemôžem uveriť, ale mám korunku, takže áno, naozaj sa to stalo,” zdôverila sa Karolína.

Páči sa vám víťazka Karolína Kokešová?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 1133Galéria

Svetové finále súťaže Miss Prenos pozorne sledovali aj Vysielanie prerušili a víťazku Titul najkrajšej ženy planéty Krásna rodáčka z Brna Karolína Kokešová na finále

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články