°C

Streda, 2. december 2020. Meniny má Bibiana, zajtra Oldrich.

Hasprová po dlhšej odmlke v spoločnosti: Tá snáď ani nestarne... Katka, ukáž občiansky!

Katarína Hasprová
Katarína Hasprová
Zdroj: Jan Zemiar
14.01.2020 11:35

BRATISLAVA - Speváčka Katarína Hasprová (47) svojho času patrila medzi najväčšie hviezdy slovenskej hudobnej scény. Od tej doby síce uplynuli roky a dnes sa venuje najmä muzikálom, no jedna vec sa veru nezmenila - stále vyzerá výborne. Presvedčte sa sami!


Pred pár dňami sa do kín dostal filmový muzikál Mačky a jeho premiéru si nenechalo ujsť niekoľko známych osobností. Medzi nimi nechýbali ani herci z Novej scény, ktorí majú toto predstavenie v divadelnom repertoári. Spolu sa boli pozrieť, ako slávny muzikál poňali ich zahraniční kolegovia a nechýbala ani spomínaná Katka Hasprová. 

Tá pri príchode doslova ohúrila. V spoločnosti sa síce často neobjavuje a obvykle ju vidieť iba na rautoch po divadelných predstaveniach, tentokrát však urobila výnimku. Okrem toho, že sršala dobrou náladou, nedalo sa prehliadnuť, že vyzerá výborne. Už pred pár mesiacmi sme písali, že umelkyňa akosi pochudla, no a zdá sa, že sa o seba naozaj stará aj naďalej a pôsobí, akoby ani nestarla. Čo poviete, nevyzerá skvele? 

Katka Hasprová na premiére filmového muzikálu Mačky naozaj očarila.
Hasprová po dlhšej odmlke
Zdroj: CinemArt SK

Premiéru si nenechal ujsť väčšina osadenstva z Novej scény. Medzi nimi aj riaditeľka divadla Ingrid Fašiangová, Karol Čálik či Natália Hatalová.
Hasprová po dlhšej odmlke
Zdroj: CinemArt SK


Galéria

Katarína Hasprová Katka Hasprová na premiére Premiéru si nenechala ujsť Herečka Romana Dang-Van Herečka Barbora Ďurovčíková Herečky Mirka Drínová, Barbora

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články